Zásobníky na letáky, reklamné stojany

Potrebujete zásobníky a stojany na prospekty? Vyberte si u nás. Ponúkame širokú ponuku stojanov a zásobníkov na letáky skladom ihneď k dodaniu. Doprava je zadarmo a záruka 7 rokov.

Ak chcete ušetriť miesto, budú sa Vám hodiť zásobníky na prospekty určené pre zavesenie na stenu. Ponúkame drôtené i plastové zásobníky.

Ak hľadáte zásobníky na letáky, ktoré by ste umiestnili na stôl, tak si môžete vybrať ako zo stolových drôtených zásobníkov na prospekty, tak zo stolových plastových zásobníkov na prospekty.

Stojany na prospekty na zem ponúkame v celokovové verziu alebo v kombinácii kovu a plastu. Vybrané modely stojanov na zem sú doplnené kolieskami pre jednoduché presúvanie.

Ak potrebujete stojany na prospekty prenášať alebo prevážať, iste uvítate skladacie stojany, ktoré sú elegantné, praktické, odolné a veľmi ľahko sa rozloží. V ponuke máme aj skladací stojan na prospekty s pultom, ktorý poslúži aj ako prezentačný stolík na výstavách.

Ponúkame tiež stolný menu stojančeky vhodné do reštaurácií, barov, krčiem a pod. Tieto menu stojančeky sú vyrobené z priehľadného akrylu hrúbky 1,5 - 2,5 mm a v ponuke máme formáty A4, A5 a A5 na výšku aj na šírku.

Drevené stojany a zásobníky na prospekty sú vhodné pre umiestnenie na recepcie hotelov alebo firiem. Ich výhodou je prehľadná prezentácia propagačných materiálov a jednoduché doplňovanie z uložených zásob v príslušných priehradkách.

Alternatívou k dreveným stojanom sú plechové pojazdné stojany, ktoré sú vhodné pre tých, ktorí potrebujú ľahko stojany presúvať.

Pre obchody, cestovné kancelárie, autosalóny a pod. Tu máme držiaky s vreckami na letáky, ktoré sú určené do výkladov. Letáky sa ľahko zasúvajú do vreciek, ktoré sú vyrobené z číreho plastu. Pre jednoduché zavesenie slúži prísavky, ktoré sú súčasťou balenia.

Filtrovať produkty
1-30 z 234 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
1238