Teleskopické rebríky

Vyberajte z niekoľkých typov teleskopických rebríkov pre hobby aj profi využitie za dobré ceny. Výsuvné teleskopické diely umožňujú rebrík postaviť v teréne s rôznou výškovou úrovňou ako sú schodiská, terasy, pódia, atď.

V ponuke máme špeciálné teleskopické rebríky s jedným kĺbom, ktoré sú určené predovšetkým remeselníkom a odborným profesiám.

Vybrať si môžete aj teleskopický dvojitý rebrík, ktorý je veľmi výhodný pri skladovaní a prevoze, pretože sa zmestí do kufra každého automobilu a nevyžaduje tak prevoz na streche. Tento rebrík je neoceniteľný pri práci na schodisku, kde možno vysunúť jednotlivé ramená podľa Vašej potreby. Nosnosť tohto rebríka je až 150 kg.

Pokiaľ máte záujem o oporný teleskopický rebrík, môžete si vybrať z niekoľkých veľkostí. Tieto teleskopické rebríky sú veľmi výhodné pri prevoze, zmestia sa do kufra každého automobilu a nevyžadujú prevoz na streche. Je možné ich vysunúť a použiť po jednotlivých stupňoch.

Viacúčelové rebríky sú všestranne použiteľné pri kompaktných rozmeroch v zloženom stave. Viacúčelové rebríky môžete použiť ako oporný rebrík, štafle ale aj ako oporný rebrík s odstupom od steny. Pre ich väčšiu stabilitu slúžia priečne traverzy. Stupne a nosné profily sú vyrobené z lisovaných profilov odolných proti zlomeniu. Priečky sú spojené s nosnými profilmi lemovaním.

Teleskopické a viacúčelové rebríky máme skladom. Doprava pre teleskopické a viacúčelové rebríky je ZADARMO. Naviac tiež poskytujeme záruku 7 rokov.

Ak si nie ste istí aký rebrík si vybrať, odporúčame Vám prečítať si užitočný článok Ako si vybrať rebrík?, ktorý Vám určite pomôže pri vyberaní toho správneho rebríka. Ak si ani tak nebudete istí, ktorý rebrík zakúpiť, môžete nám zaslať otázku prostredníctvom chatu, ktorý nájdete v dolnom rohu stránky.

Filtrovať produkty
1-5 z 5 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie