1+1 ZADARMO: Policové regály

28. 12. 2023

Hľadáte stabilné policové regály do skladu, pivnice alebo garáže za výhodnú cenu? Máme pre Vás tip! V našej ponuke nájdete vybrané regály v príjemnej akcii 1+1 ZADARMO!
V akcii 1+1 ZADARMO nájdete viac ako 20 typov policových regálov skladom so širokým záberom použitia: do skladu, do kancelárie, do dielne, regály do domácností, atď. na skladovanie rôznorodých predmetov a veľkým výberom nosností regálových políc od 20 do 350 kg.

Plastové regály

Plastové regály v akcii 1+1 ZADARMO sú vhodné predovšetkým do domácností, garáží a pivníc. Ich výhodou je odolnosť voči korózii, plesniam a ľahká umývateľnosť.


Regály s drevovláknitými policami

V akcii 1+1 ZADARMO nájdete aj regály s drevovláknitými policami (HDF doska), ktoré sa vyznačujú vysokou nosnosťou až 350 kg a rýchlou montážou. Veľmi vhodné sú preto do skladov, dielní, pivníc a garáží na uskladnenie náradia a ďalšieho vybavenia. Drevovláknité police sú vyrobené z materiálu na báze dreva (konkrétne z vlákien dreva, alebo iných lignocelulóznych materiálov). Výborne spracovávajú vlhkosť, ktorú prepúšťajú oboma smermi, čím tiež eliminujú vznik plesní.
Regály s lakovanými policami

Skvelým riešením do interiérov, kancelárií a archívov sú následne regály s lakovanými policami v akcii 1+1 ZADARMO. Regály s lakovanými policami tvoria spravidla vypaľovaný práškový lak (komaxit). Lakované regály neodporúčame do dielní a prevádzok, kde by skladované predmety mohli poškriabať lakovanú vrstvu políc. Lakované police sa naopak veľmi dobre čistia.


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys