Vstupné čistiace rohože

Vstupné čistiace rohože sú určené predovšetkým pre odstránenie vlhkosti i nečistôt z obuvi a zabráni tak ich roznášaniu v budovách či na pracovisku. To prináša úsporu nákladov a času potrebného pre upratovanie podlahových plôch. Vstupné rohože tiež významne znižujú riziko pošmyknutia, následného pádu a úrazu.

  • textilné čistiace rohože sú vhodné do všetkých vstupných priestorov budov, bánk, nemocníc atď. Rohože majú gumový podklad a zabraňujú tak skĺznutiu. Vyberať môžete z 67 typov týchto rohoží.
  • gumové čistiace rohože sú vhodné do priemyselných zariadení, reštauračných zariadení a do vstupných priestorov. Ponúkame gumové rohože odolné proti vode aj mrazu, protiúnavové rohože a ďalšie typy. V ponuke máme 9 typov gumových čistiacich rohoží.
  • plastové čistiace rohože efektívne zadržujú vlhkosť a nečistoty, chráni povrch podlahy a tiež prispieva k zmierneniu námahy chrbta. Hodí sa ako pre vnútorné tak aj pre vonkajšie použitie. Tieto rohože sú odolné proti olejom a ľahko sa čistí. Vyberajte zo sortimentu 7 plastových čistiacich rohoží.
  • v sekcii špeciálné čistiaci rohože nájdete hygienické jednorazové rohože, ochranné fólie na koberce alebo rohože z mäkčeného PVC vhodné k bazénom. Na výber máte z 11 špeciálnych čistiacich rohoží.

Pre väčšiu bezpečnosť vstupných priestorov odporúčame využiť protišmykové pásky a nátery.

Vstupné čistiace rohože máme na sklade. Doprava pre rohože je ZADARMO a to kamkoľvek po Slovenskej republike. Naviac tiež poskytujeme záruku 7 rokov.

Pre jednoduchší výber rohoží môžete použiť náš užitočný filter, v ktorom môžete čistiace rohože filtrovať podľa materiálu, farby, rozmeru, ceny a dostupnosti.

Ak si nie ste istí akú rohož si vybrať, môžete nám zaslať otázku prostredníctvom chatu, ktorý nájdete v dolnom rohu stránky.

Filtrovať produkty
1-30 z 82 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
123