Element SystemVýrobca:Element System

Stojka s jednoradovým dierovaním, 2000 mm, biela

Stojka s jednoradovým dierovaním, 2000 mm, biela
Na sklade 122 ks (Expedujeme ihneď)
Zadarmo doručíme 21.3.2019
6,60 €
7,92 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Typ jednoradové dierovanie

Popis tovaru

  • oceľové profily s jedným alebo dvoma radmi dierovania slúžia pre zavesenie nosníkov
  • stojky s jednoradovým dierovaním sú určené pre nosníky typu PRO a ANGLE
  • stojky s dvojradovým dierovaním slúžia pre zavesenie 2 nosníkov typu PRO alebo ANGLE vedľa seba (vhodné napr. pre zavesenie 2 políc vedľa seba v rovnakej rovine) alebo pre zavesenie 1 nosníka typu U alebo WIRE
  • výšková nastaviteľnosť nosníkov (raster dier) je 50 mm

Element System je originálny nástenný policový systém, ktorý nájde široké uplatnenie ako úložný priestor v domácnostiach, obývačkách, komorách, pivniciach, garážach, technických miestnostiach, ale tiež v kanceláriách. Policový systém je tvorený kovovými stojkami, ktoré sa montujú na stenu. Do stojok sa vešajú nosníky (držiaky políc), na ktoré sa vešajú police.

Kovové stojky sú dierované v jednej alebo v dvoch radoch vedľa seba. Do týchto dier, ktoré sú rozmiestnené po celej dĺžke stojky v rastri 50 mm, sa vešajú nosníky (držiaky políc). Jednoradové základné stojky sú vhodné pre samostatne visiace regály. Pokiaľ chcete umiestniť na stenu vedľa seba viac políc, tak využite stojky s dvoma radmi dier. Stojky dodávame v dvoch farbách biela a sivá.

Nosníky vyberte podľa typu políc a spôsobu ich zavesenia. Pre zavesenie kovových políc vyberte nosníky typu PRO. Pre zavesenie laminovaných políc sú určené nosníky typu ANGLE s otvormi pre priskrutkovanie políc (dodávané v súprave 2 ks ľavý + pravý). Pre zavesenie drôtených políc sú určené špeciálne nosníky typu WIRE pre stojky s dvoma radmi dierovania.
Pre zavesenie drevených políc môžete využiť tiež špeciálne nosníky typu U (určené pre stojky s dvojitým dierovaním). Tieto nosníky je nutné ešte doplniť o montážne úchytky (jednostranné alebo obojstranné). Výhodou nosníkov typu U je ich efektnejší vzhľad a tiež úspora v prípade zostavenia viac policových modulov vedľa seba. 1 nosník typu U dokáže totiž nahradiť 2 štandardné nosníky drevených políc, pokiaľ umiestňujete 2 drevené police vedľa seba v rovnakej výške.

Police sa umiestňujú na nosníky. Police môžu byť vyrobené z kovového plechu, oceľového drôtu alebo laminovanej drevotriesky.

  • Kovové police sa na nosníky nasadia bez použitia spojovacieho materiálu. Nosnosť police 25-30 kg. Dodávame v bielej a sivej farbe. Vešajú sa na nosníky typu PRO
  • Police z laminovanej drevotriesky hrúbky 19 mm sú dlhé 800 a 1200 mm a hlboké 200 nebo 300 mm vo farbe/dezéne: biela, buk, orech. Police je potrebné k nosníkom priskrutkovať. Pre zavesenie sa využívajú nosníky typu ANGLE alebo nosníky typu U s montážnymi úchytkami
  • Drôtené police sú vyrobené z oceľového drôtu. Nosnosť 40 kg. Dodávame v bielej a sivej farbe. Vešajú sa na nosníky typu WIRE
  • Drôtené závesné koše s nosnosťou 18 kg, ktoré dodávame v bielej a sivej farbe. Koše sa vešajú na špeciálne nosníky, ktoré sú súčasťou košov.