PLANVýrobca:PLAN

Skriňa vysoká otvorená BOARDS gray

Skriňa vysoká otvorená BOARDS gray
Montáž ZADARMO
K dodaniu do 29 dní
232,00 €
278,40 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 700 x 400 x 1880
Typ dverí bez dverí
Výška (mm) 1880
Šírka (mm) 700
Hĺbka (mm) 400
Počet políc 4

Popis tovaru

Vysoká skriňa BOARDS s výškou 1880 mm, šírkou 700 mm a hĺbkou 400 mm umožňuje dvojaké využitie. Je vhodná klasicky na každodenné využitie do kancelárií, ale dokáže slúžiť aj ako skromnejšie domáce pracovisko. Je to jednoduché, ku knižnici si objednáte pracovný pult a doma sa rozhodnete, do akej výšky si ho necháte namontovať. Možno tu veľa práce neurobíte, ale máte aspoň miesto, kde si môžete odložiť notebook, tablet alebo vytriediť poštu s účtami za domácnosť.

Funkčný detail

Pokiaľ si do knižnice umiestnite pracovný pult, tak iste oceníte, že v zadnej časti má úložný priestor na predlžovací kábel. Všetky police sú od zadnej steny odsunuté o pár centimetrov, aby ste tadiaľ mohli pohodlne viesť elektrické káble. V spodnej časti knižnice je tiež umiestnená priechodka, takže ani zásuvka umiestnená za knižnicou nie je problém.

Línia ako jednotiaci prvok

Horizontálna línia ako grafický prvok prechádza celou kolekciou. V rámci jednotlivých prvkov zastáva výrazná línia rôzne funkcie, jedna z týchto funkcií je ale všetkým prvkom spoločná - zjednocuje jednotlivé prvky do pôsobivého celku. Nech si vyberiete akúkoľvek kombináciu prvkov, vždy budú vzájomne nadväzovať a zjednocovať pracovný priestor.

Police sú odsadené 3 cm od chrbta skrine.

Viac informácií o nábytku BOARDS sa dozviete na stránkach www.plannabytok.sk.