Späť do: Skrine s dverami

Skriňa šatňová dverová UNI, 800 x 420 x 1850 mm, čerešňa

Kód tovaru: 154565

Nábytkový rad Uni charakterizuje jednoduchosť a funkčnosť. Široká ponuka stolových a skriňových prvkov a jednoduchý spojovací systém umožňuje vybavenie kancelárie presne podľa predstáv a požiadaviek užívateľa.

Zobraziť popis produktu
100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
K dodaniu do 22 pracovných dní
273 €
327,60 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 800 x 420 x 1850
Typ dverí krídlové
Výška (mm) 1850
Šírka (mm) 800
Hĺbka (mm) 420
Počet políc 1

Popis tovaru

Skrine

  • korpusy skríň sú vyrobené z 18mm silnej laminovanej drevotriesky, zadná stena je vyrobená z funkčnej pohľadové HDF dosky hrúbky 3mm, skrine tak môžete využiť ako predelové steny
  • police a dvere skríň sú vyrobené z laminovanej drevotriesky hrúbky 18 mm a chránené 2 mm ABS hranou
  • polica je pevne uchytená v korpuse
  • ku skriňovým prvkom je nutné doobjednať rektifikačné pätky ( viď. ponuka)

Kancelárske skrine UNI

Kancelárske skrine UNI sú vyrobené z laminovanej drevotriesky hrúbky 18 mm. Vyberať môžete z 3 výšok skríň 740, 1110 a 1850 mm s rôznymi typmi dverí (drevené, presklené, zasúvacie roletové alebo ich kombinácia) a otvorené skrinky bez dverí. V ponuke sú tiež praktické rohové skrine alebo úzke skrinky, vďaka ktorým využijete doslova každý kút vašej kancelárie.

Kancelárske skrine UNI sú dodávané bez rektifikačných pätiek pre vyrovnanie nerovností podláh. Rektifikačné pätky k skriniam UNI v prípade potreby objednajte zvlášť ako príslušenstvo. Skrine UNI môžete tiež vybaviť praktickými vstavbami pre triedenie dokumentov alebo prídavnými policami.

Kancelársky nábytok UNI

Kancelársky nábytok radu UNI prináša predovšetkým širokú ponuku prvkov, ako sú písacie stoly, rokovacie stoly, zostavy stolov a skriniek, skrine a mnoho doplnkov, vďaka ktorým môžete vybaviť svoju kanceláriu podľa svojich predstáv a vytvoriť tak praktické pracovné prostredie.

Kancelársky nábytok UNI dodávame v 2 dezénoch: buk a čerešňa

buk čerešňa
buk čerešňa

Ďalší sortiment radu kancelárskeho nábytku UNI

  • kancelárske stoly UNI – vyberať môžete z niekoľkých desiatok typov a rozmerov pracovných stolov: rovné písacie stoly, rohové písacie stoly, stoly so skrinkami a rokovacie stoly alebo rozširujúce prístavby, vďaka ktorým môžete rozšíriť pracovnú plochu stola alebo prepojiť viac stolov k sebe.
  • pojazdné zásuvkové kontajnery s 2-5 zásuvkami, ktoré dodávame tiež s predĺženou hornou doskou. Pod tieto kontajnery môžete postaviť sokel a postaviť ich k pracovnému stolu a vytvoriť z nich súčasť stolovej zostavy,
  • nábytok pre recepcie UNI, ktorý je vyrábaný z rovnakých materiálov a v rovnakých dezénoch ako kancelársky nábytok UNI.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím