Skriňa policová otvorená

Skriňa policová otvorená
Doprava ZADARMO

Nábytkový rad Uni charakterizuje jednoduchosť a funkčnosť. Široká ponuka stolových a skriňových prvkov a jednoduchý spojovací systém umožňuje vybavenie kancelárie presne podľa predstáv a požiadaviek užívateľa.

Vybraný variant: Skriňa policová otvorená (154606)Vybrať iný variant

Tovar sa vyrába vo 2 variantoch, nižšie sa môžete pozrieť na všetky.

Cena bez DPH:
94,00 €
Cena s DPH:
112,80 €
K dodaniu do 15 dní
ks

alebo

Čo je to dopyt?

Kód tovaru:
154606
Záruka:
7 rokov

Potrebujte poradiť s výberom?

0800 115 000

pondelok - piatok 7:00 - 17:00


Spoločné parametre Zobraziť varianty

Rozmery š x h x v (mm) 800 x 400 x 740
Typ dverí bez dverí
Výška (mm) 740
Šírka (mm) 800
Hĺbka (mm) 400
Počet políc 1

Popis tovaru

Skrine

  • korpusy skríň sú vyrobené z 18mm silnej laminovanej drevotriesky, zadná stena je vyrobená z funkčnej pohľadové HDF dosky hrúbky 3mm, skrine tak môžete využiť ako predelové steny
  • police a dvere skríň sú vyrobené z laminovanej drevotriesky hrúbky 18 mm a chránené 2 mm ABS hranou
  • polica je pevne uchytená v korpuse
  • ku skriňovým prvkom je nutné doobjednať rektifikačné pätky ( viď. ponuka)

Kancelárske skrine UNI

Kancelárske skrine UNI sú vyrobené z laminovanej drevotriesky hrúbky 18 mm. Vyberať môžete z 3 výšok skríň 740, 1110 a 1850 mm s rôznymi typmi dverí (drevené, presklené, zasúvacie roletové alebo ich kombinácia) a otvorené skrinky bez dverí. V ponuke sú tiež praktické rohové skrine alebo úzke skrinky, vďaka ktorým využijete doslova každý kút vašej kancelárie.

Kancelárske skrine UNI sú dodávané bez rektifikačných pätiek pre vyrovnanie nerovností podláh. Rektifikačné pätky k skriniam UNI v prípade potreby objednajte zvlášť ako príslušenstvo. Skrine UNI môžete tiež vybaviť praktickými vstavbami pre triedenie dokumentov alebo prídavnými policami.

Kancelársky nábytok UNI

Kancelársky nábytok radu UNI prináša predovšetkým širokú ponuku prvkov, ako sú písacie stoly, rokovacie stoly, zostavy stolov a skriniek, skrine a mnoho doplnkov, vďaka ktorým môžete vybaviť svoju kanceláriu podľa svojich predstáv a vytvoriť tak praktické pracovné prostredie.

Kancelársky nábytok UNI dodávame v 2 dezénoch: buk a čerešňa

buk čerešňa
buk čerešňa

Ďalší sortiment radu kancelárskeho nábytku UNI

  • kancelárske stoly UNI – vyberať môžete z niekoľkých desiatok typov a rozmerov pracovných stolov: rovné písacie stoly, rohové písacie stoly, stoly so skrinkami a rokovacie stoly alebo rozširujúce prístavby, vďaka ktorým môžete rozšíriť pracovnú plochu stola alebo prepojiť viac stolov k sebe.
  • pojazdné zásuvkové kontajnery s 2-5 zásuvkami, ktoré dodávame tiež s predĺženou hornou doskou. Pod tieto kontajnery môžete postaviť sokel a postaviť ich k pracovnému stolu a vytvoriť z nich súčasť stolovej zostavy,
  • nábytok pre recepcie UNI, ktorý je vyrábaný z rovnakých materiálov a v rovnakých dezénoch ako kancelársky nábytok UNI.

Dodávané varianty

Kód tovaru Dostupnosť Dezén ASCDESC Cena bez DPH
Cena s DPH ASC DESC
K dodaniu do 15 dní
čerešňa
94,00 € / 112,80 €
ks
K dodaniu do 15 dní
buk
94,00 € / 112,80 €
ks


0

Porovnanie

0

Obľúbené