PLANVýrobca:PLAN

Skriňa otvorená, dlhá, White LAYERS, azúrové police

Skriňa otvorená, dlhá, White LAYERS, azúrové police
Montáž ZADARMO
K dodaniu do 40 pracovných dní
555,00 €
666,00 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 2350 x 400 x 1795
Typ dverí bez dverí
Výška (mm) 1795
Šírka (mm) 2350
Hĺbka (mm) 400
Počet políc 16

Popis tovaru

2394 mm široké otvorené policové skrine nielen že ponúkajú veľa uloženého priestoru, vhodné pre ukladanie šanónov v kancelárii, kníh či iných predmetov, ale tiež ich môžete využiť napr. na rozdelenie pracovného priestoru. K dispozícii máte celkom 20 úložných oddielov, ktoré sú rozmerovo navrhnuté tak, aby sa do nich dali bez problémov ukladať šanóny.

Farebné varianty

Skrine majú dvojitý korpus, ktorý umožňuje vytvorenie zaujímavých farebných kombinácií. Vyberajte z týchto farebných variantov skríň:

  • Vonkajší korpus skriňa (vrchná časť, dno a bočné steny) je buď biely v rade White LAYERS a Gray LAYERS alebo v dezéne dub prírodný v rade Wood LAYERS.
  • Vnútorný korpus, police a zadná strana skrine sú vo farebných variantoch biela, čierna, azúrová, ílová, béžová a svetlo hnedá v rade White LAYERS, sivá v rade Gray LAYERS a v dezéne dub morený v rade Wood LAYERS.

Úložné boxy - úplná sloboda!

Nechceme vám určovať, kde dvierka v knižniciach budú a kde nie, proste si ich umiestnite tam, kde vám to vyhovuje. Navyše si môžete zvoliť otváranie nahor alebo nadol, a to podľa výšky, v ktorej budú, ako sa vám budú otvárať pohodlnejšie - dolné dole, horné hore ...

Do každej police môžete navyše umiestniť skriňový úložný box s vyklápacími dverami. Skriňový úložný box je dodávaný samostatne, montuje sa jednoduchým vložením a zaistením skrutkou.

Viac informácií o nábytku LAYERS sa dozviete na stránkach www.plannabytok.sk.