Späť do: Skrine s dverami

Skriňa Classic so šatňovým výsuvom, 800 x 470 x 1780 mm, buk

100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
K dodaniu do 4 pracovných dní
216,00 €
259,20 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 800 x 470 x 1780
Typ dverí krídlové
Výška (mm) 1780
Šírka (mm) 800
Hĺbka (mm) 470
Počet políc 1

Popis tovaru

Korpusy sú vyrobené z jedného farebného odtieňa LTD s hrúbkou 18 mm s ABS hranou 1 mm, chrbty skríň sú vyrobené z LTD s hrúbkou 8 mm. Vzhľadom k obojstrannej pohľadovej úprave chrbtov sú vhodné aj na umiestnenie do priestoru. Pevnosť a stabilita sú zaručené kvalitným technickým riešením. Drevené police sú upevnené pomocou kovových tŕňov, zamedzujúcich ich nežiaducemu vysunutiu. Pri výškovom module 5M je jedna z políc pevná. Vďaka ABS hranám sú skrine vysoko odolné proti mechanickému poškodeniu a je zvýšená odolnosť LTD voči nadmernej vlhkosti. Dôležitou vlastnosťou drevených skríň je rektifikácia 15 mm. V ponuke sú skrine so sklenenými krídlovými dverami s hrúbkou 6 mm, skrine s LTD krídlovými dverami s hrúbkou 18 mm a hranou ABS 2 mm, oboje s úchytkami Paloma a kvalitnými nacvakávacími závesmi dverí, ktoré ponúkajú komfortnú prístupnosť vďaka možnosti roztvorenia dverných krídiel až do uhla 110°. V neposlednej rade sú v programe niky a rohové niky.

Kancelársky nábytok CLASSIC

Kancelársky nábytok CLASSIC reprezentuje kvalitné prevedenie, jednoduchú kombinovateľnosť a množstvo prvkov vďaka ktorým ľahko vybavíte akúkoľvek kanceláriu. Ponúkame 3 rady tohto nábytku CLASSIC A, CLASSIC B, CLASSIC C. Rozdiel medzi týmito radmi kancelárskeho nábytku spočíva v prevedení nôh kancelárskych stolov. Skrine, kontajnery a ostatné doplnky sú spoločné pre všetky rady kancelárskeho nábytku CLASSIC.

Kancelársky nábytok CLASSIC si môžete vyberať v 4 dezénoch: čerešňa, buk, divoká hruška a orech.

čerešňa buk divoká
hruška
orech

Skrine CLASSIC ponúkame v 3 výškach 735, 1063 a 1780 mm v niekoľkých prevedeniach (bez dverí, s dverami, s presklenými dverami). Vďaka kvalitnému kovaniu je možné dvere skríň otvárať až v uhle 110°. Dvere skríň CLASSIC nie sú štandardne uzamykateľné, ale zámok môžete zakúpiť ako príslušenstvo. Zadná časť skríň je vo farbe dezénu a preto môžete skrine umiestniť nielen k stene ale aj samostatne v priestore.

Prehliadnite si ďalšie prvky kancelárskeho nábytku CLASSIC

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím