Späť do: Písacie stoly

Rohový písací stôl CLASSIC A, pravý, dezén buk

Kód tovaru: 185644
100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
K dodaniu do 15 pracovných dní
214 €
256,80 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 1800 x 1200 x 735
Šírka (mm) 1800
Hĺbka (mm) 1200
Výška (mm) 735
Prevedenie ergonomický

Popis tovaru

Podnožie sa skladá z bočníc a čelného panelu vyrobených z LTD 18 mm a hliníkových nôh, vybavených rektifikáciou 15 mm pre vyrovnanie nerovností podlahy. Výška stolov je štandardne 735 mm. Čelný panel má výšku 300 mm. Pracovná doska je z LTD 25 mm zakončená ABS hranou a hliníkové nohy sú v štandardnom prevedení povrchovo upravené eloxovaním. Podnožie je so stolovou doskou spojené pomocou rozperných kolíkov, ktoré zaručujú mimoriadnu stabilitu celého stola. Kvalitu stolov dokladá certifikácia podľa prísnych európskych noriem a ergonomických požiadaviek na tento typ nábytku. Stolové dosky sú vyrobené z materiálu na báze dreva v prevedení LTD 25 mm s ABS hranou s hrúbkou 2 mm.

Kancelársky nábytok CLASSIC

Kancelársky nábytok CLASSIC reprezentuje kvalitné prevedenie, jednoduchú kombinovateľnosť a množstvo prvkov vďaka ktorým ľahko vybavíte akúkoľvek kanceláriu. Ponúkame 3 rady tohto nábytku CLASSIC A, CLASSIC B, CLASSIC C. Rozdiel medzi týmito radmi kancelárskeho nábytku spočíva v prevedení nôh kancelárskych stolov. Skrine, kontajnery a ostatné doplnky sú spoločné pre všetky rady kancelárskeho nábytku CLASSIC.

Kancelársky nábytok CLASSIC si môžete vyberať v 4 dezénoch: čerešňa, buk, divoká hruška a orech.

čerešňa buk divoká
hruška
orech

Kancelárske stoly CLASSIC A sa vyznačujú plnými drevenými bočnicami. Podnožie stolov CLASSIC A sa skladá z bočníc a 300 mm vysokého čelného panelu vyrobených z LTD materiálu hrúbky 18 mm a hliníkových nôh. Dosky kancelárskych stolov majú hrúbku 25 mm a sú vybavené ABS hranou. V ponuke sú klasické rovné pracovné stoly a tiež ergonomické rohové písacie stoly. Stoly je možné rozširovať a spojovať pomocou zakončovacích a prepojovacích prvkov a rozšíriť tak pracovnú plochu. Výška stolov je 735 mm, navyše sú vybavené rektifikačnými pätkami, ktoré umožnia vyrovnanie prípadných nerovností podlahy.

Prehliadnite si ďalšie prvky kancelárskeho nábytku CLASSIC

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím