Archivačné regály na šanóny

1-30 z 101 produktov
Na stránku:
1234

Vyberte si archivačné regály na šanóny u nás! Ponúkame široký výber regálov do archívu skladom, dopravu ZADARMO a záruku 7 rokov.

Archivačné regály na skladovanie spisov sa vyznačujú predovšetkým tým, že sú vybavené bočnými zábranami alebo stenami, ktoré zabraňujú vypadnutiu uskladnených šanónov z políc regálu (k vybraným modelom je nutné zábrany dokúpiť ako príslušenstvo).

Pre skladovanie väčšieho množstva šanónov v archívoch odporúčame regály na šanóny COMPACT. Tieto regály majú svoju výšku medzi policami, rozmery a rozostupy políc optimalizované presne na skladovanie šanónov. Regály COMPACT dodávame vo výškach 1850, 2200 a 2550 mm s 6 - 8 policami v jednom regáli. Regály COMPACT dodávame tiež v cenovo výhodné obojstranné verzií s hĺbkou políc 600 mm. V takýchto regáloch môžete skladovať na jednej polici 2 rady šanónov a pristupovať k nim z oboch strán regálu.

Ak hľadáte lacné regály na šanóny, potom vám môžeme ponúknuť archivačné regály BASIC sa skrutkovanou alebo zásuvnou konštrukcií.

Regály na šanóny s bočnými stenami ponúkame v dvoch verziách. Základná - cenovo výhodnú verziu regálov a profesionálne archivačné regály VARIANT, ktoré ponúkajú výšku až 2910 mm a praktické príslušenstvo.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím