Späť do: Skrine

Prístavná skrinka GRAY LAYRES

Prístavná skrinka GRAY LAYRES

Kód tovaru: 611245
100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
Predaj skončil Tovar momentálne nie je v našej ponuke alebo bol vypredaný. Vyberte si náhradu alebo nás kontaktujte, radi Vám pomôžeme.

Parametre

Rozmery š x h x v (mm) 1070 x 250 x 1080
Dezén biela / sivá / grafitová
Výška (mm) 1080
Šírka (mm) 1070
Hĺbka (mm) 250
Dezén korpusu biela
Dezén dverí sivá
Dezén vnútorných dielov sivá

Popis tovaru

Úložný priestor a ďalšie možnosti rozšírenia

Zvislé priehradky na zadnej hrane stola? Že je to super? Áno, preto sme ich tiež umiestnili na každú skrinku, ktorou si môžete stôl ľubovoľne predĺžiť, navyše so spodným úložným priestorom.

S prístavnou skrinkou získate dodatočný úložný priestor k pracovnému stolu. Prístavná skriňa kopíruje zvislými priehradkami línie pracovných stolov LAYERS a vytvára tak súvislý celok. Skriňa je rozdelená na 2 oddiely. Každý oddiel je vybavený 1 pevnou policou. Úžitková hĺbka skrine je 210 mm.

Prístavné skrine navyše poskytujú možnosť umiestnenia praktických odkladacích políc alebo prístavného barového stola vhodného pre prácu, rokovanie alebo odpočinok.

Jednoduché otváranie a zatváranie dverí

Dvere sú vsadené dovnútra korpusu a sú bez madiel, pretože otváranie je zaistené značkovými dotykovými "Push" mechanizmami, vďaka ktorým stačí iba ľahko pritlačiť a dvere sa Vám otvoria alebo zatvoria.

Farebné prevedenie

Farba prístavných skríň kopíruje pracovné stoly LAYERS

  • White LAYERS - celobiele prevedenie všetkých dielov
  • Gray LAYERS - korpus skrine tmavo sivý, dvere svetlo sivé a odkladacie priehradky v jedinečnej kombinácii bielej, svetlo sivej a tmavo sivej
  • Wood LAYERS - korpus skrine tmavý dub, dvere buď prírodné a odkladacie priehradky v kombinácii prírodný dub, morený dub a tmavý dub

Viac informácií o nábytku LAYERS sa dozviete na stránkach www.plannabytok.sk.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím