Prístavná skriňa, 804 x 600 x 760 mm, tmavý orech

Prístavná skriňa, 804 x 600 x 760 mm, tmavý orech
K dodaniu do 4 pracovných dní
109,00 €
130,80 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 804 x 600 x 760
Typ dverí bez dverí
Výška (mm) 760
Šírka (mm) 804
Hĺbka (mm) 600
Počet políc 1

Popis tovaru

Praktický moderný nábytok ponúka základné prvky pre zostavenie plne funkčných pracovných miest. Z minimálneho množstva prvkov je možné efektívne organizovať pracovný priestor vo veľkých aj malých miestnostiach. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky s hrúbkou 16 mm.

Nábytok je dodávaný v demontovanom stavu vrátane montážneho materiálu a návodu.

Kancelársky nábytok EXPRESS a VARIANT

Kancelársky nábytok EXPRESS a VARIANT je praktický, moderný a prekvapí svojou cenou a pritom kvalitným prevedením a dizajnom. Kancelársky nábytok EXPRESS a VARIANT ponúka kancelárske stoly a skrine, pomocou ktorých je možné efektívne organizovať pracovný priestor vo veľkých a malých miestnostiach.

Kancelárske pracovné stoly sú spoločné pre obidva rady kancelárskeho nábytku EXPRESS a VARIANT. Kancelárske stoly sú vyrobené z kvalitnej laminovanej drevotriesky hrúbky 22 mm. V ponuke sú klasické rovné pracovné stoly a tiež ergonomické rohové písacie stoly. Stoly je možné rozširovať a spojovať pomocou zakončovacích a prepojovacích prvkov a rozšíriť tak pracovnú plochu. Výška stolov je 760 mm, navyše sú vybavené rektifikačnými pätkami, ktoré umožnia vyrovnanie prípadných nerovností podlahy.

Špecifikom radov nábytkov EXPRESS a VARIANT sú tiež praktické stolové nadstavby s policami a stojanom na monitor určené pre stoly dĺžky 1600 mm.

Prehliadnite si ďalšie prvky kancelárskeho nábytku EXPRESS a VARIANT

  • stoly je možné rozširovať a spojovať pomocou zakončovacích a prepojovacích prvkov a rozšíriť tak pracovnú plochu
  • v ponuke nechýbajú ani klasické pojazdné zásuvkové kontajnery s 3 alebo 4 zásuvkami
  • k ergonomickým stolom a stolom hĺbky 600 mm je možné pripojiť prístavné zásuvkové kontajnery alebo prístavnú policovú skriňu
  • Skrine EXPRESS ponúkame v 3 výškach 800, 1196 a 1900 mm v niekoľkých prevedeniach (bez dverí, s dverami, s presklenými dverami). Praktické sú aj rohové otvorené policové skrinky, vďaka ktorým môžete maximálne využiť priestor v rohoch miestnosti.
  • Skrine VARIANT ponúkame v 3 výškach 765, 1117 a 1821 mm v niekoľkých prevedeniach (bez dverí, s dverami, s presklenými dverami). Praktické sú tiež tzv. triediacie regály s priehradkami pre uloženie dokumentov, pošty, apod.

Vyberať môžete zo 4 dezénov: hruška, hruška aroso, javor, tmavý orech.

hruška hruška aroso javor tmavý orech

Kancelársky nábytok EXPRESS dodávame do 4 dní. Samozrejmosťou je doprava ZADARMO a záruka 7 rokov.