Späť do: Písacie stoly
PLANVýrobca:PLAN

Pracovný stôl SINGLE Wood LAYERS

100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
Na sklade 1 ks (Expedujeme ihneď)
Objednajte dnes do 11:00, Zadarmo doručíme 29.1.2020
350,00 €
420,00 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 1600 x 800 x 1070
Šírka (mm) 1600
Hĺbka (mm) 800
Výška (mm) 1070
Výška pracovnej dosky (mm) 750

Popis tovaru

Pracovné stoly LAYERS najlepšie prezentujú základnú myšlienku vrstvenia, ktorá prestupuje celou kolekciou LAYERS. Pracovnú plochu stola tvoria 3 vrstvy dosiek. Vrchnú dosku môžete umiestniť vľavo alebo vpravo podľa potreby. Zvislé priehradky vzniknuté odsadením jednotlivých vrstiev ponúka priestor pre organizáciu osobných či pracovných vecí.

Pracovné stoly LAYERS sú vybavené integrovanou skrinkou na prívodné káble, ktorá je na nezaplatenie. Všetko skryje a hlavne je prístupná "v stoji", je koniec s trápnym lezením po kolenách počas zapájania PC.

Konštrukcia stolov zváraná z oceľových 3 mm hrubých profilov 50 x 20 mm a zaisťuje tak ich maximálnu stabilitu a pevnosť. Povrchová úprava je práškovým lakom vo farbe hliníka.

Prídavné police

Stoly je možné rozšíriť o praktické prídavné police, ktoré sa môžu umiestniť kdekoľvek po celej dĺžke stola. Rovnako tak môžete stôl vybaviť podstavcom pod monitor, ktorý zabezpečuje pohľad na obrazovku v správnej výške. Už si nebudete musieť podkladať monitor knihami…

Prístavná skriňa

S prístavnou skrinkou získate dodatočný úložný priestor k pracovnému stolu. Prístavná skriňa kopíruje zvislými priehradkami línie pracovných stolov LAYERS a vytvára tak súvislý celok. Prístavné skrine navyše poskytujú možnosť umiestnenia praktických odkladacích políc alebo prístavného barového stola vhodného pre prácu, rokovanie alebo odpočinok.

Mobilné kontajnery a zásuvkové skrine

Ďalší úložný priestor k pracovnému stolu získate vďaka mobilným zásuvkovým kontajnerom a skrinkám.

Viac informácií o nábytku LAYERS sa dozviete na stránkach www.plannabytok.sk.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím