PLANVýrobca:PLAN

Pojazdná skrinka s dverami White LAYERS, ílové dvere

Pojazdná skrinka s dverami White LAYERS, ílové dvere
Montáž ZADARMO
K dodaniu do 29 dní
216,00 €
259,20 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 1200 x 400 x 575
Typ dverí krídlové
Výška (mm) 575
Šírka (mm) 1200
Hĺbka (mm) 400
Počet políc 3

Popis tovaru

Mobilita je ďalšou prednosťou radu LAYERS. 1200 mm dlhé pojazdné skrinky ponúkajú veľký priestor pre odkladanie dokumentov a vďaka kolieskam ich môžete ľahko presunúť a umiestniť podľa potreby.

Variabilné členenie vnútorného priestoru

Mobilné skrinky ponúkajú variabilné rozdelenie vnútorného priestoru. Sú vybavené strednou deliacou stenou a 3 policami, ktoré si môžete rozložiť podľa potreby. Výškovú nastaviteĽnosť políc zaisťuje raster s dierovaním vo vnútorných stenách skríň.

Jednoduché otváranie a zatváranie zásuviek

Dvere sú vsadené dovnútra korpusu a sú bez madiel, pretože otváranie je zaistené značkovými dotykovými "Push" mechanizmami, vďaka ktorým stačí iba ľahko pritlačiť a dvere sa Vám otvoria alebo zatvoria.

Kvalitné kolieska

Mobilitu skrinky zaisťujú kvalitné kolieska značky TENTE. Kolieska sú otočné a vybavené brzdou na zaistenie proti pohybu pri otváraní a zatváraní zásuviek. Gumové behúne koliesok znižujú hlučnosť jazdy po tvrdých podlahách.

Farebné varianty

  • Korpus skrinky (vrchná časť, dno a bočné steny) je buď biely v rade White LAYERS a Gray LAYERS alebo v dezéne dub prírodný v rade Wood LAYERS.
  • Zásuvky a zadná strana skrinky sú vo farebných variantoch biela, čierna, azúrová, ílová, béžová a svetlo hnedá v rade White LAYERS, sivá v rade Gray LAYERS a v dezéne dub morený v rade Wood LAYERS.

Viac informácií o nábytku LAYERS sa dozviete na stránkach www.plannabytok.sk.