Späť do: Oceľové rudly

Oceľová rudla se zúženou konštrukciou, 200 kg, dušové kolesá

Oceľová rudla se zúženou konštrukciou, 200 kg, dušové kolesá

Kód tovaru: 101020
100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
100+ zákazníkov už nakúpilo tento produkt.
Predaj skončil Tovar momentálne nie je v našej ponuke alebo bol vypredaný. Vyberte si náhradu alebo nás kontaktujte, radi Vám pomôžeme.

Technické parametry

Nosnosť (kg) 200
Kolesá dušové
Priemer kolesa (mm) 260
Lopata d x š (mm) 410 x 185
Hmotnosť (kg) 9,2
Farba modrá
Rozmery š x v (mm) 450 x 1100

Popis tovaru

Rudla s nosnosťou 200 kg s zúženú a vypuklou konštrukciou. Vonkajšia šírka rudly je iba 450 mm, čo oceníte predovšetkým pri manipulácii s nákladom v miestach, kde nie je dostatok priestoru napr. V úzkych uličkách medzi regálmi, v úzkych chodbách, a pod. Vypuklá konštrukcia je tiež výhodná pri prevážaní vriec, ktoré na vozíku lepšie „sedí“.

Konštrukciu rudly tvoria oceľové rúrky s povrchovou úpravou práškovaným lakom modrej farby (RAL 5005). Lopata o rozmere 410 x 185 mm poskytuje pevnú základňu pre premiestňované bremená. Rukoväte ručných vozíkov sú vybavené plastovými držadlami s bezpečnostnou ochranou zamedzujúcou poraneniu rúk poranenie rúk. Kolesá s priemerom 260 mm sú vybavené ihlovými ložiskami. Behúne kolies sú buď nafukovacie s dušou alebo z plnej gumy čiernej farby.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím