VÝHODNE: Uľahčite si prácu

12.9.2018

Vybavujete dielňu alebo by sa Vám hodili doplnky, ktoré Vám uľahčia manuálnu prácu? Ideme do toho s Vami! Na september sme si pre Vás pripravili akciu 1+1, okrem iného aj na veci do dielne.

Potrebujete prehľadne uložiť väčšie množstvo kľúčov? Využite našu akciu, ktorá sa tento mesiac vzťahuje aj na skrinky na kľúče. Tá vám ponúkne až 160 miest, ktoré sú doplnené o kľúčové závesy. K dielni neodmysliteľne patrí tiež odkladací priestor. Aktuálne ponúkame výhodnú sadu dvoch regálov za cenu 74 €. Ak skladujete veci, ktoré nie sú toľko objemné a postačil by Vám regál s nižšou nosnosťou, využite akcie na plastové regály TEMPO.

Na skladovanie drobného materiálu potom skvele poslúži lišty s boxmi, ktoré sme momentálne zaradili do akcie 2+1. Zaplaťte za dva kusy, ale nechajte si domov zaslať rovno tri!

Uľahčite si manipuláciu s ťažkými bremenami na maximum. V septembri u nás zakúpite dva skladacie hliníkové rudly za cenu jedného. S rozmernejšími vecami Vám môže pomôcť tiež plošinový vozík so sklopnými madlami. Pri nákupe jedného kusu Vám zašleme ešte druhý kus zadarmo!