VÝHODNE: moderná a komfortná kancelária

23.1.2019

Či už vybavujete novú kanceláriu, alebo ste sa rozhodli so začiatkom nového roka upraviť tú starú, s našimi akciami 1 + 1 ZADARMO sa Vám podarí zraziť náklady na minimum!

V kancelárii zvyčajne nejde o žiadnu fyzicky náročnú prácu, ale napriek tomu môže byť pre naše zdravie nebezpečná. Deje sa tak predovšetkým v prípade, že nekladieme dostatočný dôraz na ergonómiu (teda rovnováhu medzi tým, čo je potrebné a tým, čo môže byť prospešné - napr. upravený tvar stola, špeciálna počítačová myš, podložka pod zápästie a podobne).

Medzi najčastejšie zdravotné komplikácie, s ktorými sa stretávajú ľudia so sedavým zamestnaním, patria problémy s chrbtom. Týmto ťažkostiam môžeme aspoň čiastočne predísť. Základom sa stáva už výber správnej stoličky. V januárových akciách 1 + 1 ponúkame kancelársku stoličku Ned MF, pre ktorú je ergonómia druhým menom. Kým sedadlo je príjemne vystlané a potiahnuté čiernou alebo sivou látkou, operadlo je tvorené zo sieťoviny, vďaka čomu dochádza k lepšiemu odvetrávaniu. K dispozícii je aj variant stoličky, ktorá je celá potiahnutá látkou. Tento typ stoličky má príjemnú synchrónnú mechaniku a nechýba ani bedrová opierka alebo opierka hlavy.

Podstatnou vecou je pri sedení tiež poloha nôh. Počuli ste už niekedy o nožnej opierke? Ide o šikovnú vecičku, ktorá dostane vaše nohy do komfortnej a zdravej polohy. V našej ponuke momentálne zakúpite nožnú opierku, u ktorej si môžete nastaviť sklon a výšku. Na nášľapnej ploche sú výstupky, ktoré chodidlá príjemne masírujú.

Neoddeliteľnou súčasťou každej kancelárie musí byť priestor pre poznámky. Môžete si vybrať, či je pre vás zaujímavejšie na tieto účely použiť klasickú korkovú nástenku, alebo bielu popisovaciu tabuľu. Aj tieto dva produkty u nás v januári zakúpite v akcii 1 + 1 ZADARMO.

Vieme, že na niektoré veci je potrebné si v práci posvietiť. Pretože si myslíme, že stolová lampa THIN je pre tieto účely viac ako ideálna, zaradili sme ju k akčnému tovaru. Súčasťou lampy je okrem iného tiež USB výstup. Okrem osvetlenia vám tak môže ponúknuť napríklad aj dobíjanie mobilného telefónu.

A nezabúdame ani na bezpečnosť! Či už máte v kancelárii akékoľvek cennosti alebo menší finančný obnos, nedávajte žiaden priestor zlodejom. Nábytkový elektronický sejf zo špeciálnej januárovej ponuky je vyrobený z kvalitnej ocele a disponuje elektronickým zámkom. Jeho ovládanie je jednoduché, na čom má svoj podiel veľká a prehľadná klávesnica, ktorá nevyžaduje žiadne zložitosti. Pre všetky prípady sú súčasťou produktu tiež dva núdzové kľúče pre mechanické otvorenie.

Radosť z nových vecí je vždy príjemná. Ešte príjemnejšie je ale získať za cenu jednej novej veci hneď dva kusy!