Vybavte si sklad i dielňu za babku!

15.1.2019

Pohodlie pri práci je to najdôležitejšie! Práve preto by mala každá dielňa alebo sklad byť vybavená tak, aby bola prehľadná a aby čo najviac uľahčila prácu. V našej januárovej ponuke k tomu nájdete vhodných pomocníkov!

Pri častej manipulácii nepochybne oceníte, že sme do ponuky 1 + 1 zadarmo zaradili skladaciu hliníkovú rudlu. Pokiaľ ale manipulujete s väčšími bremenami a jej nosnosť 70 kg by Vám nestačila, iste Vás potešíme plošinovými vozíkmi, ktoré bez problémov zvládnu až 300 kg.

Skladaciu hliníkovú rudlu si môžete pozrieť tu. Plošinové vozíky ponúkame s nosnosťou 150 kg, 200 kg alebo 300 kg.

Nie je nezvyčajné, aby sa v dielňach a skladoch používalo veľké množstvo kľúčov. Praktickým pomocníkom pri ich skladovaní je skrinka, ktorú dodávame vrátane kľúčových závesov. Je uzamykateľná cylindrickým zámkom, ku ktorému dodávame dva kľúče. Súčasťou produktu je montážna súprava na upevnenie skrinky na stenu.

Stačí si vybrať, či potrebujete skrinku so 48, 80, 100 alebo 160 háčikmi. Pri výbere pamätajte, že aj tento produkt máme v akcii 1 + 1 zadarmo!

Pri preprave dôležitých vecí, súčiastok a prístrojov sa Vám môže hodiť prepravný kufor s polstrovaním. Podľa toho, aký obsah najčastejšie prepravujete, sa môžete rozhodnúť medzi štyrmi rôznymi veľkosťami.

Skladovanie vecí môže byť niekedy poriadny oriešok. Plastové regály TEMPO sú vhodné nielen do domácnosti, ale aj práve do garáží a miest, kde by mohla hroziť korózia. Práve proti tej sú tieto regály odolné. Rovnako tak proti plesniam, zápachom a chemikáliám. Opäť môžete tento produkt zakúpiť v akcii 1 + 1 zadarmo.

Vyberte si zo štyroch rôznych variantov, ktoré sa odlišujú šírkou políc, výškou alebo nosnosťou políc.

Vyžaduje si Vaša práca dlhé státie? Zvážte nákup protiúnavových dlaždíc, ktoré nielenže izolujú od studenej betónovej podlahy, ale tiež sú veľmi príjemné pri dlhom státí a tak všetkými možnými spôsobmi zvyšujú komfort zamestnancov.

Ak máte to šťastie, že pri práci v dielni / sklade môžete tráviť aspoň časť svojej pracovnej doby pri sedení, pozrite sa na dielenskú pracovnú stoličku PUR. Jej operadlo je pohyblivé podľa uhla chrbta sediaceho. Veľkou výhodou tejto stoličky je ale predovšetkým to, že je z netoxického mäkčeného polyuretánu a je tak možné ju udržovať bežnými dezinfekčnými a čistiacimi prostriedkami.

Vybaviť dielňu s našou pomocou je skrátka hračka!