VONKAJŠIE AKCIE: Všetko, čo pre nich potrebujete

8.7.2019

Nepodceňte počet miest na sedenie

Okrem dobrej zábavy je nutné mať návštevníkov kam usadiť. Ideálnym riešením pre tieto účely môžu byť cateringové stoly, ktoré v našej ponuke nájdete samostatne alebo ako piknikový set. Pokiaľ chcete akcii zanechať punc elegancie, môžete ich doplniť o elegantné návleky, ktoré pozdvihnú vzhľad i tej najobyčajnejšej stoličky. Tieto návleky sú prateľné a nie je potrebné ich žehliť.

Budete vytvárať niekoľko radov na sedenie pred pódiom? Pozrite sa na našu nezničiteľnú skladaciu stoličku, alebo skladaciu lavicu, ktorá ponúkne miesto hneď niekoľkými návštevníkom naraz.

Dostatok jedla aj pitia sa na spokojnosti odrazí

Základom každej akcie je mimo zábavného programu tiež dostatok dobrého občerstvenia. Horúcou novinkou v našej ponuke sú termoboxy, ktoré vám pomôžu uchovať pripravené potraviny po veľa hodín v ideálnej teplote. Či už budete potrebovať nechať v chlade nápoje, studené dezerty, alebo naopak chcete mať v teple predpripravené pokrmy, termoboxy pre vás budú tou správnou voľbou. Pre väčší efekt nezabudnite dokúpiť chladiace alebo hrejivé dosky. Neodmysliteľnou súčasťou pre stánkarov sú tiež potravinové prepravky a potravinárske kanistre, ktoré sú vhodné pre alkoholické i nealkoholické nápoje.

Nezabudnite na prenosné pokladnice, ktoré sú univerzálnym pomocníkom na každej spoločenskej akcii, či už ide o koncert, obecnú slávnosť alebo napríklad púť.

Prevencia vám ušetrí drinu s upratovaním

Málo obľúbenou činnosťou je na spoločenských akciách upratovanie. Čím viac ale budete ukladať návštevníkom na oči potrebné zariadenia, tým viac si svoju prácu uľahčíte. Nezabúdajte preto na popolníky a dostatok košov na vyhodenie odpadkov. Môžete u nás kúpiť napríklad farebné odpadkové vrecia, pomocou ktorých môžete účastníkov naviesť k tomu, aby odpadky vyhadzovali podľa ich druhov. Praktické bude tiež obstaranie stojanov na tieto vrecia.

Nie všetky odpadky majú to šťastie, že skončia rovno v koši. Preto za každých okolností počítajte s tým, že po skončení akcie bude potrebné vyraziť do boja s neporiadkom. Odporúčame zvážiť nákup zametacieho kompletu, upratovacieho vozíka, kliešte alebo napichovátka odpadkov.

Bezpečnosť nadovšetko

Čím väčší počet ľudí na Vašu akciu dorazí, tým sa zvyšuje pravdepodobnosť, že sa prihodí menší či väčší úraz. Aj v tomto prípade sa dá mnohým veciam predísť prevenciou - napríklad obstaraním káblových mostov, ktorými povediete potrebné drôty medzi stánkom pre zvukárov a pódiom.

Ak nebudete mať k dispozícii lekára alebo objednaných zdravotníkov, bude užitočné pre všetky prípady zaobstarať aspoň zdravotníckou tašku.

Vstup aj vjazd zakázaný

Podľa predpokladaného spôsobu dopravy, aký účastníci zvolia, nezabudnite ohraničiť plochu na parkovanie, alebo naopak zahradiť miesta, kam už nebude vjazd automobilom povolený, k čomu dokonale poslúžia kužele alebo zahradzovacie stĺpiky, prípadne môžete pre cyklistov zaobstarať napríklad stojany na bicykle. Prakticky žiadna akcia sa nezaobíde bez zahradzovacích zábran, ktoré nájdu využitie v mnohých smeroch - ohraničenie VIP zóny, miest pre fajčiarov a podobne.

Manipulácia s ťažkými vecami nikdy nebola ľahšia

Predovšetkým ak budete na akciu potrebovať dostať objemnejšie a cenné veci, môžete zvážiť nákup prepravného kufra s polstrovaním, ktorý ponúkame v niekoľkých rôznych veľkostiach. Ak vás čaká manipulácia s ťažkými bremenami, či už sa jedná o debny s jedlom, techniku ​​alebo iné ťažké veci, skvelým pomocníkom pre vás môžu byť prepravné rudly.

NA VAŠOM NÁZORE NÁM ZÁLEŽÍ!

Zaobstarali ste si z našej ponuky produkt, ktorý využijete na svojej vonkajšej spoločenskej akcii? Podeľte sa o to s nami! Budeme radi, keď nám pošlete jeho fotku a napíšete nám, na akej akcii ste ho využili a ako ste s ním boli spokojní.

Na vaše príspevky sa budeme tešiť v správach na našej facebookovej stránke B2B Partner SK alebo na e-maile sona.molatova@b2bpartner.cz