Usaďte sa, párty môže začať!

23.7.2019

Leto je v plnom prúde. Máte ale vy aj vaše návštevy na čom sedieť? Ideálnym riešením pre Vás môžu byť bistro stoličky. Nováčik v našej ponuke, ktorého sme zaradili do predaja počas tejto letnej sezóny Vám môže pomôcť vyriešiť nielen sedenie v altánku u Vášho domčeku, ale skvele môže poslúžiť napríklad aj ako posedenie v reštauračných záhradkách, v kaviarňach alebo bistrách.
Bistro stoličky sme zaradili do predaja v troch rôznych variantoch. Všetky typy sú navyše dostupné v dvoch farebných prevedeniach. Teraz u nás navyše môžete zaobstarať štyri kusy za cenu troch. Ak by boli štyri stoličky viac, než potrebujete a naopak by sa Vám hodilo menej kusov, môžete si stoličky zakúpiť aj jednotlivo.


Bistro stoličky LOUNGE
Bistro stoličky Lounge ponúka originálny dizajn i vysokú nosnosť. Sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu a majú zakomponované podrúčky. Potrebovali by ste väčší počet stoličiek? Pomôžeme Vám ušetriť! Momentálne môžete stoličky LOUNGE zakúpiť v akcii 3 + 1 ZADARMO.
Dostupné farebné varianty: 


Bistro stoličky SLENDER
Bistro stolička SLENDER má moderný, ale pritom jednoduchý dizajn. Je multilaterálne použiteľná pre vonkajšie i vnútorné priestory a k veľkému pohodliu prispieva aj tým, že sú jej súčasťou podrúčky. Stoličku SLENDER u nás aktuálne môžete zakúpiť v akcii 3 + 1 ZADARMO.
Dostupné farebné varianty: 


Bistro stoličky RUSTIC
Bistro stolička RUSTIC je vyrobená z vysoko kvalitného plastu a ponúka neokázalý, ale pritom originálny dizajn. Vďaka materiálu, z ktorého je vyrobená, sa hodí nielen do vnútorných, ale aj vonkajších priestorov. Unesie až 140 kg a väčšiemu komfortu nahráva tiež svojimi opierkami. Tiež stoličky RUSTIC môžete zakúpiť vo výhodnom balení 3 + 1 ZADARMO.


Dostupné farebné varianty: 

NÁŠ TIP:
Doplňte štýlové stoličky tiež o praktický plastový stolík s imitáciou ratanu. Plastový stôl Coffee Time je ideálny pre použitie v kaviarňach, bistrách alebo pre vonkajšie reštauračné záhradky.