UROBTE SI V TOM PORIADOK

24.9.2019

Urobte si s blížiacou sa zimou vo veciach jasno! V pracovných veciach Vám s tým pomôžeme. Do sortimentu sme od septembra zaradili zásobník na dokumenty, ktorý Vám bude skvelým pomocníkom pri skladovaní najrôznejších papierov.

Rozlúčte sa so zdĺhavým listovaním v zásuvkách. Zásobník na dokumenty vám pomôže roztriediť papiere tak, aby na Vás prehľadne počkali do chvíle, kedy ich budete opäť potrebovať. Praktický plastový zásobník na dokumenty má štyri poschodia, ktoré sú pripravené na papiere s formátom A4.

Priehradky si môžete usporiadať na hĺbku alebo na šírku. Montáž tohto praktického kancelárskeho pomocníka je veľmi jednoduchá. S priloženým návodom budete mať hotové za pár minút.

Môžete si vybrať z dvoch farebných variantov.

Ak pre Vás bude tento typ zásobníka nedostačujúci, môžete zvoliť praktický 5 zásuvkový box, do ktorého môžete uložiť dokumenty až do formátu C4. Boxy navyše môžete stohovať na seba. Tieto zásuvkové boxy ponúkame v niekoľkých rôznych farbách: sivej, modrej, čiernej, oranžovej, priehľadnej modrej alebo priehľadnej zelenej.