Pozametajte s neporiadkom!

3.9.2018

Jeseň sa neúprosne blíži. Spolu s ním je spojené tiež upratovanie záhrady a okolia domu, ktoré je často zasypané lístím. Nebaví Vás pracné zametanie a následné starosti s tým, ako nahromadený neporiadok čo najľahšie vyhodiť, bez toho aby sa jeho časti roztrúsili po ceste? Nás tiež nie!

Do ponuky sme zaradili zametací stroj GKM 700. Ten všetko zvládne za Vás. Postačí, keď s ním prejdete po miestach, ktoré potrebujete upratať. Vnútorné kefy naženú listy a drobný neporiadok do nádoby s objemom 20 l, ktorú možno potom ľahko vysypať.

Pokiaľ ste ale predsa len zvyknutí na klasiku, potom si môžete uľahčiť prácu s pomocou nášho kompletu lopatky so zmetákom. Toto náčinie je predĺžené o tyč, vďaka čomu nie je potrebné sa neustále ohýbať a šetríte tak svoj chrbát. Okrem toho je súčasťou lopatky nádobka, ktorá dokáže pojať väčšie množstvo neporiadku. 

V našej ponuke nájdete aj komponenty na zostavenie klasického metly a lopaty. Manipuláciu s náčiním Vám môže pri upratovaní uľahčiť náš upratovací vozík.