Nezabudli ste na Kevina?

23.4.2019

Koniec mesiaca sa rýchlo blíži a my už pre vás nedočkavo chystáme ďalšiu smršť akcií. Zostáva už tak len pár posledných dní, kedy môžete výhodne zakúpiť tovar z aprílovej ponuky. Nezabudli ste napríklad na Kevina?

Kancelárske kreslo Kevin je čalúnené do ekologickej kože, alebo pružnej textílie s odolnosťou 100 000 cyklov. Záleží len na vás, ktorý materiál je pre vás príjemnejší a bude sa lepšie hodiť do vášho interiéru. Kreslo je v eko koži v čiernom, alebo béžovom variante. Látkový typ je potom v kombinácii čiernej a oranžovej, alebo čiernej a sivej farby.

Výplň čalúnenia je bohatá, s mäkkým posedením. Kreslá Kevin sú výškovo nastaviteľné pomocou plynového piestu v kovovom puzdre. Majú plastovú zosilnenú základňu s univerzálnymi kolesami a ponúkajú pohodlný hojdací mechanizmus s nastavením protiváhy sediaceho s aretáciou v základnej polohe. Opierky rúk kresiel sú plastové, horná časť je čalúnená v rovnakom materiáli.

Čerešničkou na torte je vysoká nosnosť tohto kúsku, ktorá dosahuje až ku 150 kg.

Ak ste na Kevina zabudli, môžete si pozrieť všetky jeho varianty. Do konca apríla ho u nás môžete zakúpiť vo výhodnej akciovej ponuke 1 + 1 ZADARMO!