NASPÄŤ DO ŠKOLY: Štýl aj komfort

15.8.2018

V poslednej časti nášho špeciálu týkajúceho sa vybavenia škôl, sme sa zamerali na pracovnú plochu pre učiteľov, praktický nábytok do učební aj kabinetov, ale tiež šatní či jedální.

Predovšetkým do kabinetov Vám môžeme ponúknuť kvalitné a moderné kancelárske zostavy, ktoré nájdu využitie nielen v kabinetoch, ale aj učebniach. Nábytok PRIMO na tieto účely skvele poslúži a navyše si ho môžete zakúpiť v niekoľkých farebných variantoch, ktoré každú miestnosť urobia oveľa veselšie. Ak zázemie neponúka dostatok priestoru, pre väčšie súkromie si u nás môžete zakúpiť zostavy s paravánom.

Nielen umelecké a technické školy ocenia priestranné výkresové skrine. Do učební, ktoré sú potom priamo určené pre výučbu technických a prírodovedných predmetov, u nás kúpite kvalitný regály pre odloženie najrôznejších pomôcok.

Skvelou vychytávkou pre učiteľov môže byť stolná LED lampa so zväčšovacou lupou, na ktorú sa momentálne vzťahuje naše akcie 1 + 1 zadarmo!

Bez ohľadu na zameranie školy či stupeň vzdelávania, veríme, že pre učitelia i deti je obed jednou z najpríjemnejších častí dňa. Čas strávený pri obede by mal byť čo najpríjemnejší, čomu okrem dobrého jedla môže prispieť aj kvalitné jedálenská zostava. Momentálne ponúkame v akcii pri kúpe jedného stola štyri stoličky zdarma.

Ak vás vždy lákalo mať jedálne rovnaké, ako v amerických filmoch, potom Vás zrejme zaujmú naše jedálenské sety. Ich najväčšou výhodou je možnosť fixácie na zvolenom mieste, ľahké udržiavanie poriadku a veľmi jednoduché upratovanie podlahy bez nutnosti zdvíhania stoličiek.

Nezabudli sme ani na vybavenie šatní - tých klasických, ale aj prezliekarní pred telocvičňou. Ponúkame klasické kovové šatníkové skrine, prípadne skrine s drevenými dverami v rôznych dezénoch. Jeden kus takejto skrine môže ponúknuť jeden, dva alebo tri oddiely.

Do šatní, kde sa študenti prezliekajú na hodiny telocviku, môžeme ponúknuť mobilný kovový radový vešiak. Ten môže mať dohromady až šestnásť miest pre zavesenie oblečenia. Momentálne u nás navyše prebieha akcia 1+1 zdarma pri kúpe dvoch šatníkových lavičiek, ktoré tento vešiak môže vhodne doplniť. Súčasťou každej telocvične by mala byť tiež lekárnička. Teraz u nás môžete zakúpiť dve za cenu jednej!

Pre odkladanie oblečenia v triedach odporúčame vešiaky s príjemným vzhľadom, ktoré máme teraz v ponuke so zľavou.

Vašu objednávku Vám zdarma privezieme a na nespotřební tovar poskytneme záruku 7 rokov!