NASPÄŤ DO ŠKOLY: Prezentujte ostošesť

13.8.2018

V ďalšej časti našej špeciálnej série sme sa zamerali na hlavnú pomôcku pri vyučovaní. Žiadna učebňa ani školiaca miestnosť sa nezaobíde bez tabule. V našej ponuke nájdete niekoľko variantov. Okrem klasických zelených, ktoré sa dajú roztvoriť, u nás môžete zakúpiť aj biele popisovacie tabule, prípadne tabule, ktoré sú z polovice tvorené korkom alebo textíliou.

V prípade, že potrebujete vybaviť napríklad počítačovú učebňu, môžete vymeniť tabuľu za projekčné plátno. V našom sortimente nájdete cenovo dostupné plátna aj projekčné tabule, na ktoré zároveň môžete písať. Za týmto účelom Vám môžeme ponúknuť stierateľné popisovače na bielu tabuľu - môžete si zaobstarať napríklad štyri fixky rôznych farieb za 3,40 € alebo desať kusov jednofarebných fixiek za 8,50 €. Náš TIP je v tomto ohľade čistič tabúľ, ktorý obsahuje tri rôzne popisovače.

Vedeli ste napríklad, že dnes nemusí byť tabule ani potrebná? Existujú špeciálne nátery na stene, vďaka ktorým sa z nich stane plocha pre písanie poznámok. Veľmi skladné sú potom flipcharty.

S príchodom modernej techniky sa stále menej stretávame s klasickými ukazovadlami. Tie u nás síce nekúpite, ale môžeme Vám ponúknuť ich inovovanú verziu. Laserové ukazovadlo, ktoré má pri plnom vysunutí dĺžku 49 cm a pohodlne tak môže nahradiť svojho dreveného predchodcu.

Vráťme sa ale ešte na malú chvíľu k magnetickým tabuliam a ich príslušenstvu. V ponuke máme dva tipy magnetov - klasické alebo silnejšie, ktoré fungujú aj na sklenené tabule. Iste nám dáte za pravdu, keď povieme, že veľa informácií sa vo vzdelávacích zariadeniach ešte aj v dnešnej dobe vešajú na klasickú nástenku. Tá podľa nás ku školám neodmysliteľne patrí. Môžete si vybrať z korkových, textilných alebo napríklad magnetických násteniek. A samozrejme sme nezabudli ani na pripináčiky!

Nezabudnite, že u nás máte dopravu k akémukoľvek nákupu zadarmo! Na náš tovar dávame 7 rokov záruky (netýka sa spotrebného sortimentu).