NASPÄŤ DO ŠKOLY: Pohodlie pre všetkých!

8.8.2018

Spolu s koncom prázdnin sa blíži tiež návrat detí do školy. Veľa organizácií využíva tieto dni na to, aby v školách, škôlkach, či iných zariadeniach, vykonali drobné úpravy, ktoré prispejú k modernizácii, zútulneniu a väčšiemu pohodliu detí i vyučujúcich. Prinášame Vám preto niekoľko tipov na nábytok z našej ponuky, ktoré sa Vám pri podobných úpravách môžu hodiť.

Začneme u toho najdôležitejšieho, teda u lavíc. Hľadáte kvalitné, pevné a stabilné stoly? Vyskúšajte stoly FLEXIBLE, ktoré sú navrhnuté tak, aby bol stôl pevný a bez chvenia. Vybrať si môžete z niekoľkých rôznych dezénov. Dizajnovo veľmi zaujímavé sú potom Square Training. Ak dávate prednosť dostatku priestoru, pozrite sa na naše skladacie stoly.

Ak oceníte skôr výškovo nastaviteľné stoly, potom si u nás môžete vybrať z elektricky či ručne nastaviteľných kusov, ktoré tiež ponúkame v niekoľkých farebných aj rozmerovo odlišných variantoch. Zároveň si u nás môžete zaobstarať pohodlné konferenčné stoličky, ktoré môžu byť drevené - v dezéne, ktorý bude korešpondovať so stolom - alebo čalúnené.

Ponúkame tiež kvalitné kancelárske stoličky a kreslá, ktorými môžete vybaviť napríklad počítačové učebne, kabinet alebo nimi vhodne môžete doplniť učiteľský stôl. Okrem toho máme v ponuke nábytok radu PRIMO, ktorý je pre spomínané účely ako stvorený. Stoly aj skrine ponúkame v rôznych dezénoch i farebných variantoch.

Na záver by sme Vás radi zoznámili s obľúbeným produktom našich zákazníkov z radov škôl a škôlok. Príjemná detská kresielka a gauče z našej ponuky sú rozložiteľné a majú prateľný poťah. Nielen z tohto dôvodu sú často kupované do odpočinkových kútikov a školských družín.

Nezabudnite, že u nás máte na každý nákup dopravu zadarmo a tiež záruku 7 rokov!