Kúpte si SEGMENT za lepšiu cenu!

4.9.2019

Hľadáte nábytok, ktorý bude kvalitný, ponúkne množstvo úložného priestoru, a napriek tomu bude vyzerať vkusne? Kancelársky nábytok SEGMENT pre Vás môže byť v takomto prípade skvelou voľbou. Momentálne ho u nás môžete navyše zaobstarať s 15% zľavou!

Prečo SEGMENT?
Pôvodne sme len chceli doplniť nábytok PLAN o nový segment recepcie, ale výsledok sme si my aj naši zákazníci nakoniec zamilovali natoľko, že sme sa rozhodli pre novú kolekciu nábytku, ktorá symbolicky dostala práve názov SEGMENT.

Hlavnou prednosťou kolekcie SEGMENT je jej modularita a rôznorodosť. Pracovné stoly ponúkame v dezéne prírodného dubu alebo v bielej farbe. Stoly je potom možné doplniť o kancelárske regály a skrinky, ktoré ponúknu dostatok úložného priestoru.

Kompletnú ponuku (vrátane nezľavnených zostáv a paravánov) nábytku SEGMENT nájdete tu

Nábytok kolekcie SEGMENT je ideálny v prípadoch, kedy potrebujete vytvoriť miesto pre recepciu alebo jednoducho len chcete, aby mal zamestnanec na svojom pracovnom mieste dosť priestoru pre uloženie potrebných dokumentov a ďalších pracovných pomôcok. Okrem toho ponúkne veľkú dávku súkromia, ktorá môže byť pri koncentrácii na prácu veľmi dôležitá.

Skvelými doplnky tejto rady je potom napríklad stolný drôtený držiak na káble, vkladacie priehradky do skríň alebo odkladacia doska.