Ešte chvíľu poseďte ...

20.6.2019

Ani v júni sme nezabudli na jednu z najdôležitejších vecí, ktorej výber býva často podceňovaný. Správna voľba kancelárskej stoličky alebo kresla je pritom veľmi dôležitá. Zlý výber sa totiž skôr alebo neskôr môže prejaviť na našom zdraví - najviac obvykle trpí chrbát. Poďte sa s nami pozrieť na to, aké stoličky u nás môžete v júni zakúpiť v akcii 1 + 1 ZADARMO.

LUGANO & KEVIN

Začneme pohodlným kancelárskym kreslom LUGANO, ktoré ponúkame v dvoch rôznych variantoch. Kreslo je čalúnené do ekokože a jeho maximálna nosnosť je 130 kg. Ak hľadáte niečo s vyššou nosnosťou, potom nepremeškajte našu akčnú ponuku na kreslá KEVIN, ktorých konštrukcia dokáže odolať až 150 kilogramom.

ROMBUS & LUGO TEX

Hľadáte kreslo s decentným vzhľadom? Poobzerajte sa po kresle LUGO TEX, čalúneného do látky alebo ROMBUS, ktoré je potiahnuté do ekokože. Oba tieto kúsky ponúkame minimálne v dvoch farebných prevedeniach. Ich príjemnou vlastnosťou je hojdacia mechanika.

ROY & DAY

Horúce letné dni dávajú vyniknúť okrem iného aj tomu, aké dôležité je mať kvalitnú kancelársku stoličku. Nie je náhodou, že práve v sparnom počasí sa ľudia začínajú oveľa viac obzerať po stoličkách, ktoré sú sieťované a teda aj lepšie priedušné.

Ak netrávite v kancelárii príliš dlhú dobu a postačí vám na vaše účely niečo s nižšou nosnosťou, výškou a plastovým krížom, pozrite si kancelársku stoličku ROY.

Ak naopak požadujete, aby vaša kancelárska stolička okrem sieťoviny mala tiež bedrovú opierku, opierku hlavy, nosnosť nad 120 kg a pohodlnú synchrónnú mechaniku, bude pre vás skvelou voľbou stolička DAY.

HILSCH & SUPERIOR

Nenápadný vzhľad, pohodlie a kvalita. Zoznámte sa s kancelárskou stoličkou HILSCH, ktorá ponúka odolnosť poťahovej látky až 100 000 cyklov. Pokiaľ naopak nelipnete na tom, aby vaše pracovné miesto bolo doplnené decentným kúskom, pozrite si kancelárske kreslo SUPERIOR. Toto kreslo má hojdaciu mechaniku, univerzálne kolieska, kvalitný oceľový kríž a nosnosť až 150 kg.

SPORT

Cenovo aj vlastnosťami veľmi podobné je kancelárske kreslo SPORT, ktoré je kombináciou pohodlia aj príjemného vzhľadu. Vyplň čalúnenia zaisťuje mäkké sedenie, hojdací mechanizmus potom prispieva k veľkému komfortu. Môžete si vybrať, či si ho chcete užívať v modrej, oranžovej alebo červenej farbe.