Späť do: Doplnky
PLANVýrobca:PLAN

Nástenný panel BOARDS white

100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
K dodaniu do 44 pracovných dní
172,00 €
206,40 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 1200 x 54 x 1455

Popis tovaru

Nástenný panel BOARDS so šírkou 1200 mm, výškou 1455 mm a hĺbkou 54 mm slúži na jednoduché nasunutie políc či háčikov zo strany do drážky, takže s nimi môžete posúvať a umiestňovať do rôznych výšok podľa ľubovôle. Háčiky aj police fungujú rovnako, a preto ich môžete ľubovoľne kombinovať. Chcete na nástenný panel BOARDS umiestniť ešte viac políc a háčikov? Nie je problém panely skladať vedľa seba.

Pri zavesení panelu na sadrokartón je nutné použitie nízke skrine BOARDS (611178, 611179, 611180 alebo 611181), na ktorú sa panel postaví a upevní na stenu.

Línia ako jednotiaci prvok

Horizontálna línia ako grafický prvok prechádza celou kolekciou. V rámci jednotlivých prvkov zastáva výrazná línia rôzne funkcie, jedna z týchto funkcií je ale všetkým prvkom spoločná - zjednocuje jednotlivé prvky do pôsobivého celku. Nech si vyberiete akúkoľvek kombináciu prvkov, vždy budú vzájomne nadväzovať a zjednocovať pracovný priestor.

Farebné kombinácie

  • White BOARDS - vhodnou kombináciou je grafitová polica
  • Gray BOARDS - vhodnou kombináciou je biela polica
  • Wood BOARDS - vhodnou kombináciou je biela polica

Viac informácií o nábytku BOARDS sa dozviete na stránkach www.plannabytok.sk.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím