Kontajner 3 kovové zásuvky

Dočasne nedostupné (Ďalšie kusy budú na sklade 30.5.2018 - 19 ks)
184,00 €
220,80 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Parametre

Rozmery š x h x v (mm) 420 x 560 x 520
Dezén sivá
Šírka (mm) 420
Hĺbka (mm) 560
Výška (mm) 520
Počet zásuviek 3
Prevedenie pojazdný

Popis tovaru

Pojazdný kontajner je vyrobený z oceľového plechu, konštrukcia je zváraná. Horná plocha kontajnera je vybavená laminovanou drevotrieskovou doskou s ABS hranou. Vysúvanie a zasúvanie zásuviek je veľmi ľahké a tiché vďaka kvalitným pojazdom. Čelá zásuviek sú plechové, alebo obložené laminovanou drevotrieskou v sivom odtieni. Kontajner je sivý v odtieni RAL 7035. Kontajner má centrálne zamykanie s blokáciou zásuviek - pri otvorení jednej zásuvky nie je možné otvoriť ďalšie - zabráni sa tak preváženie a pád kontajnera. Kolieska sú plastové, dve sú brzdené.

Kancelársky nábytok METAL

Kancelársky nábytok METAL svojou jednoduchosťou a farebnou kombináciou umožňuje dokonale skombinovať tam, kde je to nutné, klasické kancelárske pracovné stoly a kontajnery s plechovými kancelárskymi skriňami a vytvoriť tak moderný vzhľad interiéru kancelárie. Kancelársky nábytok radu METAL nájde uplatnenie tiež v prevádzkach, či skladoch.

Kancelárske pracovné stoly METAL majú oceľovú konštrukciu z hranatých profilov sivej farby a pracovné dosky z laminovanej drevotriesky a ABS hranou antracitovej farby. Pod pracovnou doskou stolov METAL je dômyselne umiestnený kanál pre zvod káblov pre PC techniku. Písacie stoly je možné rozšíriť o oblúkové zakončovacie prvky alebo ich spájať pomocou rohových dielov a vytvoriť z nich priestornú pracovnú plochu alebo zostavu stolov do rokovacích miestností. K stolom je možné dokúpiť plechový čelný krycí panel.

Skrine METAL sú kovové zvárané konštrukcie. Skrine majú sivú farbu RAL 7035. Vyberať môžete z niekoľkých rozmerových variantov plechových skríň, s krídlovými dverami alebo plechových regálov bez dverí alebo skriňových nadstavieb.