Konferenčný stôl ROOT 3200 x 1000 mm, biela

Kód tovaru: 1858837
100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
K dodaniu do 22 pracovných dní
912 €
1 094,40 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Rozmery š x h x v (mm) 3200 x 1000 x 742
Šírka (mm) 3200
Hĺbka (mm) 1000
Výška (mm) 742
Prevedenie rokovací

Popis tovaru

Nábytkový rad ROOT je štvornohý rámový kancelársky stôl, ktorého výhodou je osobitý vzhľad a použité konštrukčné materiály. Rad Root je veľmi variabilný. Okrem samostatných kancelárskych stolov ponúka tiež riešenie pre benchové pracoviská a stoly konferenčné. Jedinečný vzhľad a čistý dizajn svojej kancelárie môžete doladiť skrinkou, vhodnými doplnkami či káblovým príslušenstvom.

Stolový systém Root je určený pre vybavovanie kancelárií, kaviarní, spoločenských priestorov, recepcií, rokovacích miestností, ateliérov, rovnako dobre pôsobí aj v privátnom sektore. Systém ponúka aj úložné priestory, takže si je možné vytvoriť interiér na mieru z kombinácie jednotlivých produktov. Pri konštrukcii tohto systému okrem dizajnu a funkčnosti boli zohľadňované najrôznejšie zaťaženia, ktoré môžu vzniknúť pri kancelárskej prevádzke.

Základnými stavebnými komponentami podnoží sú bočnice a pozdĺžne nosníky. Bočnica je zhotovená z masívneho dreva so zapustenými závrtnými maticami, umožňujúcimi tuhé spojenie s pozdĺžnymi nosníkmi. Bočnica je zhotovená z prírodného materiálu a z týchto dôvodov sa kresba rokov a farebný odtieň dreviny môžu líšiť. Kovové časti podnože sú povrchovo upravené kvalitnou epoxy-polyesterovou práškovou farbou v odtieni RAL9010 (biela).

Stolové dosky pre pracovné aj konferenčné stoly sú vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky s hrúbkou 25 mm s 2mm ABS hranou. Laminát PerfectSense Topmatt je charakteristický svojou vysokou odolnosťou proti oderu, nárazu a poškriabaniu a je ideálny pre horizontálne plochy, ktoré sú vystavené vysokému namáhaniu. Mimoriadne matný povrch je na dotyk zamatovo teplý a vyznačuje sa tiež veľmi dobrou odolnosťou proti odtlačkom prstov.

Fotografie v katalógu sú len ilustračné. Zobrazené prevedenie skríň a kontajnerov je možné objednať len ako atyp za príplatok.
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím