Kancelársky nábytok UNI

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek UNI (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek UNI
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek UNI
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek UNI (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek UNI
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek UNI
Kancelársky nábytok radu UNI Vám prináša predovšetkým širokú ponuku prvkov, ako sú písacie stoly, rokovacie stoly, zostavy stolov a skriniek, skrine a mnoho doplnkov, vďaka ktorým môžete vybaviť svoju kanceláriu podľa svojich predstáv a vytvoriť tak praktické pracovné prostredie. Kancelárske stoly UNI sú osadené pracovnými doskami z laminovanej drevotriesky hrúbky 25 mm s ABS hranou. Vyberať môžete z niekoľkých desiatok typov a rozmerov pracovných stolov: rovné písacie stoly, rohové písacie stoly, stoly so skrinkami a rokovacie stoly alebo rozširujúce prístavby, vďaka ktorým... čítať viac
Kancelársky nábytok radu UNI Vám prináša predovšetkým širokú ponuku prvkov, ako sú písacie... čítať viac

Filter dezénov nábytku

Filter nábytku
1-30 z 190 produktov
Zaradiť od: Najlacnejšie Najdrahšie
1237

Kancelársky nábytok radu UNI Vám prináša predovšetkým širokú ponuku prvkov, ako sú písacie stoly, rokovacie stoly, zostavy stolov a skriniek, skrine a mnoho doplnkov, vďaka ktorým môžete vybaviť svoju kanceláriu podľa svojich predstáv a vytvoriť tak praktické pracovné prostredie.

Kancelárske stoly UNI sú osadené pracovnými doskami z laminovanej drevotriesky hrúbky 25 mm s ABS hranou. Vyberať môžete z niekoľkých desiatok typov a rozmerov pracovných stolov: rovné písacie stoly, rohové písacie stoly, stoly so skrinkami a rokovacie stoly alebo rozširujúce prístavby, vďaka ktorým môžete rozšíriť pracovnú plochu stola alebo prepojiť viac stolov k sebe. Ak nemáte ideálne podlahu, nemusíte sa obávať kývania stola. Kancelárske stoly UNI totiž majú špeciálne doplňujúce pätky.

Ak by ste potrebovali viac úložného priestoru, môžete si svoj pracovný stôl dovybaviť. Ideálnym riešením sú napríklad pojazdné kancelárske kontajnery, ktoré dodávame tiež s predĺženou hornou doskou. Pod tieto kontajnery môžete postaviť sokel, postaviť ich k pracovnému stolu a vytvoriť z nich súčasť stolovej zostavy. Horná zásuvka kontajnerov je vybavená praktickým príslušenstvom v podobe deliacich priehradiek do zásuviek alebo priehradiek na ceruzky (do ďalších zásuviek môžete dokúpiť zvlášť ako príslušenstvo). Kancelárske kontajnery sú uzamykateľné centrálnym zámkom a navyše vybavené mechanizmom, ktorý zamedzuje otvoreniu viacerých zásuviek naraz.

Kancelárske skrine UNI sú dodávané bez rektifikačných pätiek pre vyrovnanie nerovností podláh. Rektifikačné pätky ku skriniam UNI v prípade potreby objednajte zvlášť ako príslušenstvo. Skrine UNI môžete tiež vybaviť praktickými vnútornými časťami pre triedenie dokumentov alebo prídavnými policami. Univerzálnosť radu UNI dopĺňa aj jeho nábytok pre recepcie, ktorý je vyrábaný z rovnakých materiálov a v rovnakých dezénoch ako kancelársky nábytok UNI.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím