Kancelársky nábytok SELECT

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT (ceny)
Kancelársky nábytok radu SELECT prináša predovšetkým širokú ponuku prvkov, ako sú písacie stoly, rokovacie stoly, zostavy stolov a skriniek, skrine a mnoho doplnkov, vďaka ktorým môžete vybaviť svoju kanceláriu podľa svojich predstáv a vytvoriť tak praktické pracovné prostredie. Nábytok radu SELECT si môžete vybrať v dvoch dezénoch. Kancelárske stoly SELECT majú dosky hrubé 25 mm a ich lemy sú vybavené ABS hranou, čo je kvalitný plast, ktorým sa olepujú hrany stola. Podnože písacích stolov SELECT sú kovové s plastovými krytmi (ergonomické a rohové písacie stoly sú vybavené navyše... čítať viac
Kancelársky nábytok radu SELECT prináša predovšetkým širokú ponuku prvkov, ako sú písacie... čítať viac

Filter dezénov nábytku

Filter nábytku
1-30 z 264 produktov
Zaradiť od: Najlacnejšie Najdrahšie
1239

Kancelársky nábytok radu SELECT prináša predovšetkým širokú ponuku prvkov, ako sú písacie stoly, rokovacie stoly, zostavy stolov a skriniek, skrine a mnoho doplnkov, vďaka ktorým môžete vybaviť svoju kanceláriu podľa svojich predstáv a vytvoriť tak praktické pracovné prostredie. Nábytok radu SELECT si môžete vybrať v dvoch dezénoch.

Kancelárske stoly SELECT majú dosky hrubé 25 mm a ich lemy sú vybavené ABS hranou, čo je kvalitný plast, ktorým sa olepujú hrany stola. Podnože písacích stolov SELECT sú kovové s plastovými krytmi (ergonomické a rohové písacie stoly sú vybavené navyše dodatočnou kovovou nohou). Okrem toho sú písacie stoly tohto radu nábytku taktiež vybavené špeciálnou pätkou, vďaka ktorej sa ani pri nerovnosti podlahy nemusíte báť kývania stola. Dokúpiť si môžete tiež najrôznejšie stolové doplnky, ako napríklad zakončovacie oblúky a podobne.

Nevystačíte s úložným priestorom? V tom prípade Vám skvele poslúžia kancelárske kontajnery. Tie Vám ponúknu centrálne zamykanie zásuviek a navyše si môžete vybrať, či potrebujete 2, 3, 4, alebo napríklad rovno 5 šuplíkov. Okrem toho rad nábytku SELECT ponúka aj kancelárske kontajnery na závesné zložky. Ďalšou výhodou je tiež možnosť dokúpenia rôznych doplnkov ako napríklad deliacich priehradiek.

Kancelárske skrine SELECT môžete zaobstarať bez dverí, alebo s drevenými alebo sklenenými dverami.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím