V ponuke kancelárskych stolov CLASSIC sú klasické rovné pracovné stoly a taktiež ergonomické rohové písacie stoly. Dosky kancelárskych stolov CLASSIC majú hrúbku 25 mm a sú vybavené ABS hranou. Kancelárske stoly je možné rozširovať a spájať pomocou zakončovacích a prepojovacích prvkov a rozšíriť tak pracovnú plochu.

Vrátane pracovných stolov sú v rade kancelárskeho nábytku CLASSIC k dispozícii aj rokovacie a konferenčné stoly, ktoré sa od seba líšia najmä typom podnože.

Kancelárske stoly CLASSIC A sa vyznačujú plnými drevenými bočnicami. Podnožie stolov CLASSIC A sa skladá z bočníc a 300 mm vysokého čelného panelu vyrobených z LTD materiálu s hrúbkou 18 mm a hliníkových nôh.

Kancelárske stoly CLASSIC B sa vyznačujú štvoricou nôh z kovových hranatých profilov rozmer 50x50 mm, ktoré sú spojené pozdĺžnikmi a výstuhami a tvoria rám stola.

Kancelárske stoly CLASSIC C sa vyznačujú kovovým podnožím na princípe mosta, ktorý je základným prvkom stability. Nohy stolov sú vyrobené z oceľových a hliníkových profilov navzájom pospájaných pomocou konštrukčných spojov a samosvorných zámkov.

Filtrovať produkty
1-23 z 23 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie