Kancelársky nábytok CLASSIC B

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B - hruška
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B - hruška
Kancelársky nábytok CLASSIC reprezentuje kvalitné prevedenie, jednoduchú kombinovateľnosť a množstvo prvkov , vďaka ktorým ľahko vybavíte akúkoľvek kanceláriu. Ponúkame 3 rady tohto nábytku: CLASSIC A, CLASSIC B, CLASSIC C. Rozdiel medzi týmito radmi kancelárskeho nábytku spočíva v prevedení nôh kancelárskych stolov. Kancelárske stoly CLASSIC B sa vyznačujú štvoricou nôh z kovových hranatých profilov rozmer 50x50 mm, ktoré sú spojené pozdĺžnikmi a výstuhami a tvoria rám stola. Dosky kancelárskych stolov majú hrúbku 25 mm a sú vybavené ABS hranou. V ponuke sú klasické... čítať viac
Kancelársky nábytok CLASSIC reprezentuje kvalitné prevedenie, jednoduchú... čítať viac
Pripravíme 3D Návrhy

Filter dezénov nábytku

Filter nábytku
1-30 z 52 produktov
Zaradiť od: Najlacnejšie Najdrahšie
12

Kancelársky nábytok CLASSIC reprezentuje kvalitné prevedenie, jednoduchú kombinovateľnosť a množstvo prvkov, vďaka ktorým ľahko vybavíte akúkoľvek kanceláriu. Ponúkame 3 rady tohto nábytku: CLASSIC A, CLASSIC B, CLASSIC C. Rozdiel medzi týmito radmi kancelárskeho nábytku spočíva v prevedení nôh kancelárskych stolov.

Kancelárske stoly CLASSIC B sa vyznačujú štvoricou nôh z kovových hranatých profilov rozmer 50x50 mm, ktoré sú spojené pozdĺžnikmi a výstuhami a tvoria rám stola. Dosky kancelárskych stolov majú hrúbku 25 mm a sú vybavené ABS hranou. V ponuke sú klasické rovné pracovné stoly a tiež ergonomické rohové písacie stoly. Písacie stoly je možné rozširovať a spájať pomocou ukončovacích a prepojovacích prvkov a rozšíriť tak pracovnú plochu.

Skrine, kontajnery a ostatné doplnky sú spoločné pre všetky rady kancelárskeho nábytku CLASSIC. Ak si váš starý písací stôl nedokázal poradiť s nerovnosťami podláh, nemusíte sa obávať, že by tieto trable pretrvávali aj po zhotovení stola z ponuky CLASSIC. Tieto stoly totiž majú špeciálne doplňujúce pätky.

Kancelárske stoly CLASSIC B môžete doplniť o kancelárske kontajnery. Navyše k ergonomickým stolom možno pripojiť prístavné policové skrine. Okrem pracovných stolov sú v rade kancelárskeho nábytku CLASSIC k dispozícii aj rokovacie a konferenčné stoly.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím