Kancelársky nábytok BOARDS

All - Grey Boards (Kategorie)
All - Wood Boards (Kategorie)
All - White Boards (Kategorie)
All - Grey Boards (Kategorie)
All - Wood Boards (Kategorie)
All - White Boards (Kategorie)

Vyberte si kategóriu

Kolekcia BOARDS pracuje s presahom a horizontálnymi líniami ako hlavným funkčným a estetickým prvkom. Presahujúce plochy sú hlavným charakteristickým prvkom tejto minimalistické kolekcie. Výrazné horizontálne línie vytvorené týmito plochami zjednocujú celú kolekciu a zároveň zastávajú rôzne funkcie. Presahujúce plochy slúžia napríklad ako poličky, pomocou týchto prvkov môžete dokonca meniť tvar pracovnej plochy svojho stola podľa nálady a potreby.

Nábytok radu BOARDS ponúka pracovné stoly, zaujímavé kancelárske skrine a najrôznejšie doplnky, ktoré môžu nami ponúkaný nábytok vhodne doplniť, rozšíriť, či byť základom pre niečo, čo si chcete vyrobiť sami.

Kancelársky nábytok BOARDS je originálnym nábytkom z vlastnej produkcie spoločnosti B2B Partner pod značkou PLAN. Rad nábytku PLAN získal ocenenie nábytok roku 2017, vyhlasovaný Asociáciou Českých nábytkárov. Kompletný prehľad a viac informácií o nábytku LAYERS nájdete na stránkach www.plannabytek.sk.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím