Kancelárske skrine BERN sú vždy vyrobené zo sivých korpusov a môžu byť osadené buď drevenými dverami, alebo sklenenými dverami. Skrine ponúkame v 3 výškach 800, 1195 a 1965 mm. Praktické pri vybavovaní interiérov môžu byť úzke skrine dĺžky 399 mm. Každá skriňa má pevnú zadnú priečku, a dá sa využiť aj na segmentáciu rozsiahlych kancelárií.

Nízke skrine BERN postavené vedľa seba sa dajú elegantne spojiť spojovacími doskami vo farbách drevených dezénov a vytvoriť tak súvislý odkladací priestor.

Korpusy skríň BERN sú vyrobené z laminovanej drevotriesky zodpovedajúcej štandardu ISO 9002 s hrúbkou 18 mm. Police sú z lamina hrúbky 22 mm. Rektifikácia na vyrovnanie prípadných nerovností podlahy je v rozsahu + 15mm. Dvere skríň sú olepené plastovou ABS hranou s hrúbkou 2 mm.

Všetky dvere sa bezhlučne zatvárajú vďaka špeciálnemu tlmiču. Kombinácia skríň rovnakej výšky môže mať spoločnú vrchnú dosku.

Na žiadosť zákazníka je možné kancelárske skrine BERN umiestniť na nepojazdné, alebo na mobilné podstavce, toto riešenie umožňuje kombináciu stabilných a pojazdných systémov, pričom zachováva jednoduchosť horizontálnych línií, je to najlepšie riešenie na oddeľovanie pracovných miest, získavate pravú premenlivú kanceláriu.

Filtrovať produkty
1-29 z 29 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie