Kancelársky nábytok BERN PLUS

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek BERN PLUS
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek BERN PLUS Vizualizace
Luxusný kancelársky nábytok BERN PLUS ponúka exkluzívny vzhľad, vysokú kvalitu spracovania a plno smelých dizajnových a technických riešení. Nábytok radu BERN PLUS si môžete kúpiť v dezénoch wenge alebo breza. Masívne kancelárske stoly...čítať viac
Luxusný kancelársky nábytok BERN PLUS ponúka exkluzívny vzhľad, vysokú kvalitu spracovania a...čítať viac

Filter dezénov nábytku

Filter nábytku
1-30 z 92 produktov
Zaradiť od: Najlacnejšie Najdrahšie
1234

Luxusný kancelársky nábytok BERN PLUS ponúka exkluzívny vzhľad, vysokú kvalitu spracovania a plno smelých dizajnových a technických riešení. Nábytok radu BERN PLUS si môžete kúpiť v dezénoch wenge alebo breza.

Masívne kancelárske stoly BERN PLUS majú stolný dosku s hrúbkou 46mm. Okrem robustného vzhľadu môžu ponúknuť tiež rektifikačné pätky v rozsahu + 15mm pre vyrovnanie prípadných nerovností na podlahe. Rovnaké vlastnosti majú tiež prídavné stoly.

Úložný priestor Vám s nábytkom BERN PLUS pomôžu vyriešiť kancelárske skrine, ktoré máme v ponuke bez dverí, s drevenými dverami alebo so sklenenými dverami. Pre rozdelenie priestoru vo vnútri skrine môžete použiť doplnkové poličky. Nesmiernou výhodou týchto skríň je to, že rovnako ako stoly tohto radu, majú rektifikačné pätky v rozsahu + 15mm. Skrine radu BERN PLUS ponúkajú buď 4, 2 alebo jedinú poličku.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím