Nástenky a informačné tabule

Potrebujete nástenku? Vyberte si u nás! Ponúkame približne 50 typov násteniek a informačných tabúľ. Nástenky a informačné tabule máme skladom ihneď k dodaniu. Poskytujeme záruku 7 rokov a k tomu dopravu ZADARMO, kamkoľvek v SR.

Typy násteniek

  • korkové nástenky - klasické nástenky s korkovým povrchom, umiestnené v hliníkovom ráme
  • textilné nástenky - klasické nástenky s filcovým povrchom, umiestnené v hliníkovom ráme
  • kombinované tabule - praktické informačné tabule, ktoré umožňujú ako umiestnenie letákov špendlíky, tak i napísanie odkazu na popisovateľnou časť tabule. Ponúkame v dvoch rozmeroch v prevedení biela magnetická tabuľa + korok, alebo biela magnetická tabuľa + textilný povrch
  • mobilný informačný stojany s bielym kartónom, textilnom alebo korkovým povrchom
  • Variabilné informačné tabule / paravány - vďaka ktorým môžete zostaviť ľubovoľne dlhé a rôzne kombinované informačné steny, ktoré sa budú skvele hodiť do vstupných priestorov budov, na konferencie, a podobné udalosti.

Prevedenie násteniek

Ponúkané nástenky sú zasadené v hliníkovom ráme, ktorý zaisťuje pevnosť nástenky. Pripevnenie násteniek k stene sa vykonáva pomocou skrutiek v rohoch tabúľ.

  • Korkové nástenky sú vyrobené z kvalitného húževnatého prírodného korku, ktorý minimalizuje diery po vpichu špendlíka a preto zaručuje dlhú životnosť korkové nástenky.
  • Textilné nástenky sú vyrobené z pomaly horľavého textilného materiálu. V ponuke sú textilné nástenky šedej a modrej farby.

Odporúčame dokúpiť

Pokiaľ chcete nástenky umiestniť do priestoru, odporúčame univerzálny pojazdný stojan na tabule. Nezabudnite k nástěnkám objednať aj pripináčiky.

Filtrovať produkty
1-30 z 73 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
123
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím