Späť do: Háky a držiaky
ReponioVýrobca:Reponio

Držiak na hadice koni, dĺžka 170 mm

Na sklade 10 ks (Expedujeme ihneď)
Objednajte dnes do 13:00, Zadarmo doručíme 7.7.2020
9,00 €
10,80 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Pogumovaný Áno
Určenie hadice, káble

Popis tovaru

  • držiak Konia si poradí s hadicami, káble aj športovým vybavením
  • vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, ktorá nestráca farbu a nepoškriabe sa
  • hák je pogumovaný a ochráni zavesené predmety pred preliačením, opotrebovaním alebo zničením
  • ponúkame v 3 veľkostiach

Vďaka všestranným hákom zavesíte na panely čokoľvek v dielni, garáži, pracovne, technickej miestnosti, kuchyni alebo v kancelárskych a komerčných priestoroch. Nosnosť jedného háku je až 80 kg. Najuniverzálnejší hák Simplo v 5 dĺžkach pojme malé i veľké predmety. Hák Hamo PRE ochráni zavesené predmety vďaka pogumovanému povrchu. Medzi špeciálne druhy hákov patrí napríklad hák na bicykel Rota.

Potrebujete na závesné panely uložiť aj zdanlivo neuložitelné predmety? Lopty, ručné a elektrické náradie, snowboardy, lyže, helmy a napríklad aj stavebný materiál? Spoľahnite sa na držiaky, ktoré vám uvoľní miesto na zemi a dajú skladovanie poriadok.

Oceníte držiak na škatule Dolejeme, ktorý ľahko prispôsobíte akýmkoľvek rozmerom. Zaujímavou možnosťou je tiež držiak pre vysokú záťaž Gonia a úložný hák Alto, kam ľahko naskladáte laty, dosky alebo profily. Inšpirujte sa aj ďalšími držiaky z našej ponuky, s ktorými si urobíte v miestnosti poriadok.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím