Späť do: Dom a záhrada

Rebríky, lešenie, schodíky

Zháňate kvalitné rebríky, lešenie, schodíky? Vyberte si z nášho širokého sortimentu, v ktorom nájdete vyše 160 rôznych typov rebríkov, schodíkov, lešenia a tiež príslušenstva k rebríkom. V našej rozsiahlej ponuke nájdete:
  • schodíky - v ponuke máme viac ako 20 druhov schodíkov na rôzne účely. Skladacie schodíky, mobilné schodíky s kolieskami, taktiež plastové či oceľová posuvná stúpadlá. Schodíky ponúkame ako hliníkové tak aj oceľové.
  • hliníkové rebríky - vyberajte z veľkej škály hliníkových rebríkov. Nájdete u nás rebríky jednodielne oporné, dvojdielne rebríky aj trojdielne rebríky. Máme pre Vás cez 30 typov. Pre ľahšiu orientáciu v ponuke sme označili všetky rebríky názvami Profi a Hobby.
  • teleskopické a viacúčelové rebríky - vyberte si zo 17 typov teleskopických a viacúčelových rebríkov, ktoré sú mnohostranne použiteľné. Výsuvné teleskopické diely umožňujú rebrík postaviť v teréne s rôznou výškovou úrovňou ako sú schodiská, terasy, pódia, atď.
  • rebríky s plošinou - vhodné pre odber tovaru z regálov, na opravy strojov a podobne. Plošinové rebríky umožňujú väčšiu voľnosť pohybu a bezpečné státie. Pre trvalé použitie ako na skladoch, tak v rôznych prevádzkach, máme aj veľmi kvalitné plošinové rebríky v robustnejším prevedení. V ponuke máme celkom 31 typov plošinových rebríkov.
  • lešenie - vyberajte z 26 druhov lešenia a príslušenstvo k lešeniu. Ponúkame rôzne výšky, šírky a prevedenie lešenia. V našom sortimente nájdete aj užitočnú lavičku, ktorá je určená pre rôznorodú prácu, je skladacia a ľahká.
  • nájdete u nás samozrejme aj príslušenstvo pre rebríky a tiež plošinu na vysokozdvižné vozíky.
Ak si nie ste istí aký rebrík si vybrať, odporúčame Vám si prečítať užitočný článok Ako si vybrať rebrík?, ktorý Vám určite pomôže pri vyberaní toho správneho rebríka.
Doprava pre všetky rebríky, lešenia a schodíky je samozrejme ZADARMO, kamkoľvek po SR. Navyše poskytujeme záruku 7 rokov.