Dielenské skrine

Potrebujete kvalitné dielenské skrine za dobrú cenu? Vyberte si skrine u nás! Ponúkame 156 typov dielenských skríň!

Ponúkame univerzálne policové plechové dielenské skrine, ktoré sú dostupné s klasickými dverami, perforovanými dverami pre zavesenie náradia alebo presklenými dverami cez na prvý pohľad ktoré uvidíte, kde máte svoje náradie uložené.

Ak potrebujete uložiť alebo skladovať ťažšie náradie, súčiastky či prístroje, vyberte si policové skrine so zosilnenou nosnosťou až 100 kg na policu.

Ponúkame tiež špeciálne skrine s vnútorným vybavením, ako sú zásuvky na náradie a perforované panely, apod. Do zásuviek je možné ako príslušenstvo dokúpiť deliče pre usporiadanie náradia.

Ak využívate v dielňach a prevádzkach PC techniku, ponúkame aj špeciálne skrine pre uloženie výpočtovej techniky, ktoré zabraňujú vniknutiu prachu do počítačov a príslušenstva.

Ponúkame tiež montované skrine, ktoré dodávame v rozloženom stave. Ich výhodou je okrem nižšej ceny tiež ľahšie manipulácie, ak potrebujete skriňa inštalovať napr. Vo vyšších poschodiach budovy alebo v horšie prístupných priestoroch, kam by sa zvárané skrine ťažko dopravovali.

Ak hľadáte jednoduché a lacné riešenie pre uskladnenie náradia v garáži či záhradnom domčeku, vyberte si plastové policové skrine, ktoré sú ľahké a pritom odolné voči vlhkosti a korózii.

Ak potrebujete skladovať malé súčiastky alebo spojovací materiál, navštívte sekciu regály a skrine s plastovými boxmi, kde si môžete vybrať zo 119 typov stojanov, regálov a skríň vybavenými plastovými boxmi za veľmi dobré ceny.

Väčšinu sortimentu dielenských skríň máme na sklade ihneď k dodaniu! Na skrine poskytujeme záruku 7 rokov a k tomu dopravu ZADARMO, kamkoľvek v SR.

Filtrovať produkty
1-30 z 298 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
12310
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím