Doprava a spôsob dodania

Štandardná doprava je vždy ZADARMO!

Náklady na dopravu tovaru na Vami vybranú adresu na Slovensku sú už v zahrnuté v cene. Nechceme, aby ste mali starosti navyše!

Spôsob dodania tovaru

Vaša zásielka bude doručená špedičnou službou na adresu, ktorú si zvolíte. Doručenie prebieha v pracovné dni od 8:00 do 17:00 hod. O špeciálnych požiadavkách na dopravu napr. v určitom čase atď nám prosím informujte. O akýchkoľvek obmedzeniach v doprave (napr. pešia zóna, zákaz vjazdu áut nad 3,5 t atď.) nás prosím informujte v objednávke.

O akýchkoľvek obmedzeniach v doprave (napr. pešia zóna, zákaz vjazdu áut nad 3,5 t atď.) nás prosím informujte v objednávke.

Nadštandardná doprava tovaru

Doprava tovaru je štandardne zabezpečená tzv. na "prah domu". O špeciálnych požiadavkách na dopravu, napr. v určitom čase apod., nás prosím informujte. Nadštandardné služby ako napr. vynesenie tovaru do poschodia alebo dodanie v určitom čase sú spoplatnené. V prípade Vašej požiadavky vynesenia tovaru alebo dodania v určitý čas sme s prepravcom TOPTRANS dohodli ako nadštandardnú službu dve možnosti podľa Vášho výberu. Tieto služby sú spoplatnené.

 • Služba TOPTIME - Garancia dodania zásielky v pracovné dni v dopoludňajších hodinách do 13:00.
 • Služba TOP-COMFORT - doručenie zásielky vrátane výnosu do poschodia s aktívnou asistenciou príjemcu. Doručenie je v pracovné dni do 24 hodín od expedície tovaru.
 • Služba TOP-COMFORT PLUS - doručenie zásielky vrátane výnosu do poschodia bez asistencie príjemcu. Táto služba je poskytovaná len v mestách, kde sa nachádza depo spoločnosti TOPTRANS (strediská spoločnosti TOPTRANS). Doručenie je v pracovné dni do 72 hodín od expedície tovaru.

Uvedené doplnkové služby si môžete zvoliť a objednať priamo počas objednávky v e-shope.

Ceník služby TOPTIME

Jednotná cena pre všetky objednávky     25,- € (bez DPH)

Ceník služby COMFORT

Cena služby sa určuje podľa celkovej hodnoty objednávky.

Hodnota objednávky (bez dph)     Cena / % sadzba
0 - 300 € 18 €
od 301 € 6%

Ceník služby COMFORT PLUS

Cena služby sa určuje podľa celkovej hodnoty objednávky. V prípade, že hmotnosť 1 ks presiahne 80 kg, cena služby bude stanovená individuálne.

Hodnota objednávky (bez dph)     Cena / % sadzba
0 - 370 € 32 €
od 371 € 10%

Spôsob platby

 • Dobierkou - tovar bude zaslaný na dobierku, celá suma bude uhradená pracovníkovi prepravnej služby v okamihu doručenia tovaru.
 • Bankovým prevodom so splatnosťou - možnosť platby prevodom z účtu z akejkoľvek banky na účet spoločnosti v Unicredit Bank na číslo účtu: 1296404008/1111. Ako variabilný symbol použite číslo faktúry. Prvá platba prevodom so splatnosťou podlieha schváleniu.
 • Platba platobnou kartou alebo inými on-line platobnými metódami prostredníctvom platobnej brány GoPay

Informácie o platobnej bráne GoPay

Čo je platobná brána GoPay?

Platobná brána GoPay je rýchlym a bezpečným platobným nástrojom pre drobné platby v bežnom živote. Platobná brána GoPay umožňuje platbu niekoľkými spôsobmi:

 • Platba platobnou kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard)
 • Sporopay - Slovenská sporitelňa, a.s.
 • Uniplatba
 • ČSOB SK
 • OTP Banka
 • Poštová banka
 • VUB Banka
 • Tatra Banka
 • GoPay peňaženka
 • Google Pay

Maximálna čiastka pre platba kartou alebo rýchlym online prevodom je 6000,- € s dph za 24 hodín

Ako prebieha platba prostredníctvom platobnej brány GoPay?

Po dokončení objednávky, budete automaticky presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu spoločnosti GoPay, kde si môžete vybrať z vyššie uvedených platobných metód.

Tu vykonáte platbu. Vo formulári už bude vyplnená suma zodpovedajúca celkovej hodnote objednávky.

Po dokončení platby budete presmerovaný späť na náš e-shop a dostanete potvrdzovací e-mail s informáciou, že platba prebehla úspešne a vašu objednávku ihneď spracujeme.

V prípade, že sa platba prostredníctvom platobnej brány GoPay zlyhá, Vaše objednávku prijmeme a budeme Vás kontaktovať a domlouvíme s Vami alternatívny spôsob úhrady objednávky.