Členstvo v organizáciach

Sme členmi Asociácie pre elektronickú komerciu APEK

Asociácie pre elektronickú komerciu (APEK) je združením 300 firiem, podnikateľov a odborníkov v elektronickom obchode. Asociácia APEK bola založená v roku 1998 ako nezávislá organizácia, ktorá podporuje rozvoj elektronického obchodu v Českej republike. Medzi členmi APEKu patria najväčšie české internetové obchody, predné softvérové ​​spoločnosti a finančné inštitúcie.

Registr solventních firem

"Register solventných firiem" zahŕňa elitu slovenského podnikateľského prostredia - iba seriózne spoločnosti, ktoré pozorne stráži svoje dobré obchodné meno. Členstvom v tomto Registri sa môžete aj vy zaradiť do exkluzívnej kategórie slovenských firiem s najcennejšími obchodnými atribúty - serióznosťou, slušnosťou a solventnosťou.

Weblogo

 

Sme členmi Asociácie direkt marketingu a zásielkového obchodu ADMEZ

ADMEZ je profesijným združením právnických a fyzických osôb podnikajúcich v priamom marketingu a predaji na diaľku. V rámci Českej republiky je členom Zväzu obchodu a cestovného ruchu, na medzinárodnom poli potom Európskej asociácie e-commerce a zásielkového obchodu (Emoto) a Federácie európskeho priameho a interaktívneho marketingu (FEDMA). Spolupracuje s radom iných profesijných organizácií a vzdelávacích subjektov. Členstvo v AMDEZ nás zaväzuje k dodržiavaniu etického kódexu.

SEWA

Sme zapojení do Systému združeného plnenia SEWA a spĺňame tak svoje povinnosti zabezpečiť spätný odber a využitie obalov.

ShopRoku - Heureka.sk

ShopRoku 2021

ShopRoku 2020ShopRoku 2015ShopRoku 2015ShopRoku 2015

www.shoproku.sk