Členstvo v organizáciach

Sme členmi Asociácie pre elektronickú komerciu APEK

Asociácie pre elektronickú komerciu (APEK) je združením 300 firiem, podnikateľov a odborníkov v elektronickom obchode. Asociácia APEK bola založená v roku 1998 ako nezávislá organizácia, ktorá podporuje rozvoj elektronického obchodu v Českej republike. Medzi členmi APEKu patria najväčšie české internetové obchody, predné softvérové ​​spoločnosti a finančné inštitúcie.

Sme členmi Asociácie direkt marketingu a zásielkového obchodu ADMEZ

ADMEZ je profesijným združením právnických a fyzických osôb podnikajúcich v priamom marketingu a predaji na diaľku. V rámci Českej republiky je členom Zväzu obchodu a cestovného ruchu, na medzinárodnom poli potom Európskej asociácie e-commerce a zásielkového obchodu (Emoto) a Federácie európskeho priameho a interaktívneho marketingu (FEDMA). Spolupracuje s radom iných profesijných organizácií a vzdelávacích subjektov. Členstvo v AMDEZ nás zaväzuje k dodržiavaniu etického kódexu.

ESHOP CLUB

Cieľom združenia online obchodov asociácie ADMEZ je pomáhať obchodom v ich raste a rozvoji, kultivovať online nákupné prostredie a pozitívne pôsobiť na verejnosť, aby získala v internetovej nakupovaní väčšiu dôveru.

SEWA

Sme zapojení do Systému združeného plnenia SEWA a spĺňame tak svoje povinnosti zabezpečiť spätný odber a využitie obalov.

ShopRoku - Heureka.sk

ShopRoku 2015ShopRoku 2015

www.shoproku.sk