Späť do: Produkty

Zoznámte sa: Elektrické dávkovače horúcej vody

30.6.2022

Hľadáte rýchle a zároveň úsporné riešenie na prípravu Vášho obľúbeného teplého nápoja alebo instantného pokrmu v kancelárii alebo vo Vašej reštaurácii? Už nemusíte! Najnovšie sme pre Vás totiž rozšírili ponuku o multifunkčné a elegantné dávkovače horúcej vody, s ktorými navyše aj ušetríte energiu! Zoznámte sa s nimi už teraz.

Dávkovače horúcej vody predstavujú multifunkčné riešenie, ktoré Vám vďaka silnému výkonu až 2600 W počas niekoľkých sekúnd premení vodu z vodovodu na teplú až horúcu vodu na prípravu všetkých Vašich obľúbených teplých nápojov a pokrmov. Ich najväčšou výhodou je navyše ich až 50% úspora energie oproti bežnej rýchlovarnej kanvici. Jednoducho a pohodlne si tiež nastavíte požadovanú ideálnu teplotu v krokoch až do 100 °C.

Súčasťou všetkých dávkovačov horúcej vody v našej ponuke je navyše aj vodný filter, ktorý zaistí nielen perfektnú kvalitu pitnej vody, ale dávkovače ochráni aj pred vodným kameňom. Vodný filter je možné dokúpiť aj samostatne.

Vybrané dávkovače horúcej vody umožňujú navyše ohriať vodu presne tak, aby mala teplotu už od 40 ° C, čo je ideálne najmä na prípravu detskej výživy.

Vďaka svojmu minimalistickému a elegantnému prevedeniu navyše zapadnú do ktorejkoľvek miestnosti. Dávkovače horúcej vody tak môžete využiť napríklad nielen v domácnosti či kancelárskej kuchynke, ale svoje miesto nájdu aj v reštaurácii, B&B na raňajkových bufetoch alebo v rámci cateringu a v konferenčných miestnostiach.