Späť do: Produkty

Útulné a kvalitné konferenčné stoličky LOTUS, ARID a INDO tiež v akcii 3 + 1 Zadarmo!

2.2.2022

Predstavujeme Vám ďalšie novinky z radov pohodlných konferenčných a jedálenských stoličiek, ktoré sme rovno zasadili aj do akcie 3+1 Zadarmo!

Všetky tri novinky LOTUS, ARID a INDO vrátane pohodlnej penovej výplne v operadle aj sedadle disponujú aj kvalitnou kovovou konštrukciou, vďaka ktorej sú tak nielen pohodlné, ale aj veľmi stabilné. Skvele zapadnú do zasadacej miestnosti, ale aj napríklad ako jedálenské stoličky do Vašej domácej jedálne či kuchyne. Nosnosť pri každej stoličke je až 120 kg.

Pohodlná a štýlová stolička LOTUS

Prvou novinkou je konferenčná stolička LOTUS, ktorej dominuje nielen príjemný výber farieb, ale najmä aj zaujímavo riešený podstavec a poťah z odolnej ekokože, vďaka ktorej môžete stoličku pri zašpinení bez obáv ihneď utrieť. Ekokoža je navyše veľmi priedušná, odolná proti oderu a to najdôležitejšie - vhodná aj pre alergikov! V našej ponuke nájdete stoličku LOTUS hneď v dvoch variantoch – čiernej a béžovej.

ARID – minimalizmus a elegancia

Konferenčná stolička ARID si naše srdce získala najmä svojim jednoduchým a pritom elegantným dizajnom. A nielen tým. Pomyselnú čerešničku na torte tiež dodáva aj poťah z kvalitnej ekokože, vďaka ktorému je stolička rovnako ako prvá novinka vhodná pre alergikov a vysoko odolná. Vďaka tomu ju môžete umiestniť nielen do konferenčnej miestnosti, ale aj do lekárskej ordinácie. Vyberať môžete ihneď zo 4 farebných variantov:

INDO – Stabilita a pestrosť farieb

Treťou novinkou je konferenčná stolička INDO, ktorá sa od svojich kolegýň líši najmä materiálom poťahu, ktorým je látka. Vďaka poťahu z látky tak jedálenská stolička INDO disponuje najväčším výberom farieb a je tiež vhodná na dlhšie sedenie. V chladných mesiacoch Vás aj príjemne zahreje. Hovorí sa o nej, že je takzvane „psychicky“ teplá, teda do Vašej miestnosti vnesie ihneď aj o trochu viac útulnosti. V našej ponuke stoličku INDO nájdete hneď v 5 farebných variantoch: