Späť do: Produkty

Nové konferenčné stoličky MOLLY, DAVE & NELA v akcii 3+1 Zadarmo!

28.1.2022

Všetky 3 nové typy konferenčných stoličiek Vás na prvý pohľad zaujmú svojím dizajnom so širokou škálou farieb, z ktorej si určite vyberiete, ale aj všestranným využitím vo vonkajších aj vnútorných priestoroch ako sú napríklad kaviarne, firemné jedálne či vonkajšie terasy. Na druhý pohľad Vás naopak prekvapia svojím stabilným prevedením a nosnosťou, ktorá je pri všetkých až 150 kg. Teraz aj v akcii 3+1 Zadarmo!

Dizajnová bistro stolička MOLLY

Prvou novinkou je dizajnová bistro stolička MOLLY, ktorá Vás zaujme svojím zaujímavým a pritom jednoduchým prevedením. Je vyrobená z kvalitného polypropylénu s konštrukciou v čiernom kove. Pre ešte príjemnejšie sedenie sú súčasťou bistro stoličky aj zakomponované opierky rúk. Bistro stoličku MOLLY u nás nájdete v akcii 3+1 Zadarmo hneď v dvoch klasických farebných variantoch, a to sivej a čiernej.

DAVE s dominantnou pevnou konštrukciou

Druhou novinkou je praktická stolička DAVE, ktorá Vás zaujme najmä svojimi tradičnými aj nevšednými farbami, ale aj pevnou kovovou konštrukciou, ktorá dodáva stoličke potrebnú pevnosť a stabilitu. Stoličku DAVE u nás nájdete hneď v 4 farebných variantoch.

Farebná a praktická NELA

NELA je treťou konferenčnou stoličkou, ktorá obohatila našu ponuku. Svojím jednoduchým a flexibilným prevedením skvele zapadne do každej miestnosti aj vonkajšej záhradky bez toho, aby narušila existujúci dizajn priestoru. Je tiež veľmi priedušná a stohovateľná. Všetky 4 kusy v akcii 3+1 zadarmo tak počas minútky zložíte do seba. Praktickú stoličku NELA u nás nájdete až v 5 farebných variantoch.